Vyhledat v katalogu

Drobečková navigace

Hlavní stránka > Aktuality > Bunda Timber Select + kalhoty Timber Select ZDARMA

Bunda Timber Select + kalhoty Timber Select ZDARMADatum konání:
1.10.2013

Bunda Timber Select + kalhoty Timber Select ZDARMA
Tato bunda je nejexkluzivnější z celé nabídky a také má nejvíce kapes. Dohromady je jich 13.

Bunda je upravena tak, aby byla vhodná jak pro praváky, tak pro leváky. Pravá kůže je použita nejen na zesílení ramen, ale i na lemování kolem kapes.
Bunda má na předním dílu dvě malé náprsní kapsy, dvě velké teplé prsní kapsy na ruce a vespod dvě prostorné kapsy s patkou. Zadní díl má ve spodní části jednu velkou kapsu. Na každém rukávu je kapsa s rádio pouzdrem. Všechny kapsy mají vodotěsné zipy. Podpažní odvětrávací otvory mají také vodotěsné zipy.
Podšívka je částečně síťovaná, se dvěma kapsami se zipem a kapsičkou na mobil. Na levé straně pod předním lemem je napoleonská kapsa na zip.
Pro příjemné nošení se dá bunda stáhnout v límci, v pase a ve spodním lemu. Rukávy mají kožený stahovací pásek na druk. Všechny druky jsou pogumované.

Kalhoty mají dvě klasické přední kapsy, jednu zadní kapsu na zip a dvě velké boční kapsy se zipy. Všechny jsou s patkami podtrhující dokonalou voděodolnost kalhot.
Pro větší komfort mají kalhoty vyvýšený sed a knoflíky pro šle. Kolena jsou vytvarovaná pro přirozený pohyb. Na zpevnění dolní části nohavic byla použita CORDURA®. Utažení kolem bot je pomocí stahovacího pásku.
Ve přední spodní části nohavic je speciální vodní zámek, který zabrání proniknutí vody a vlhkosti.

http://www.lesazahrada.cz/myslivecke-obleceni?tabpage=15&taboffset=0&ts=1&epc=5SW76-172a