Lee ACP - Automatic Case Primer Press

Kód: STR-9997
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
4 371 Kč 3 612 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Představujeme další revoluci v přebíjení. První zápalkovací zařízení na světě s automatickým podavačem nábojnic a bez držáků nábojnic. 
Zápalkování nábojnic prošlo revolucí v roce 1979, díky patentovanému systému Auto Prime od Richarda Lee. Téměř všechny současné zápalkovače sdílí většinu (pokud ne všechny) vlastností originálního Auto Prime. Nový ACP zápalkování nábojnic skutečně automatizuje. Je to první "Skutečný" AUTO-prime.
Lze jej upravit také pro odzápalkování nábojnic!
 
 
LEE ACP je nejlepší zápalkovací nástroj současnosti. Nepoužívá žádné držáky nábojnic - nábojnice jsou vedeny do polohy pomocí nového „podavače s čelistmi“. Usazení zápalek je snadné a jednotné. Konzistentní hloubka usazení je zajištěna pomocí nového "dead length" systému zápalkování s danou délkou chodu. Již nemusíte zápalky usazovat „na cit“. Zápalkování je probíhá bez námahy, protože LEE ACP sdílí silné převody operační páky lisu LEE APP. Nejlepší vlastností je schopnost automaticky podávat nábojnice!
Hledání je u konce, nalezli jste nejpokročilejší zápalkovač na trhu, který usadí všechny Vaše zápalky - malé i velké, puškové i pistolové.
Automatické podávání nábojnic je určeno pro nábojnice s délkou do 63,5 mm.
 
 
Poznámka k fotografiím:  Lee ACP je zobrazen včetně volitelného příslušenství: Lee Reloading Stand (LEE_90688) s bin and bracket (LEE_90687) a Universal Case Feed Magazine (LEE_90242) s Case Collator (LEE_90667). Volitelné příslušenství lze zakoupit samostatně.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: