Lee LOADMASTER - 9mm Luger

Kód: STR-90936/8799
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
12 867 Kč 10 634 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplet masivního progresivního přebíjecího lisu od firmy LEE.
Na každé zatažení páky jeden hotový náboj, to je hlavní výhoda progresivního lisu. K tomu, abyste začali přebíjet již potřebujete pouze spotřební materiál. Zápalky, střelný prach, nábojnice a střely.


Sestava obsahuje:
- Přebíjecí lis LEE LOADMASTER
- Trojdílná sada matric LEE 3-die set (Celoformátovací a vypichovací matrice, prachovací matrice Powder Through Expanding Die a usazovací matrice Bullet Seating Die)
- Nástrojová hlava lisu s pěti pozicemi pro matrice Lee 5-hole Turret

- #19s Shell Plate
- Prachovač Pro-Auto Disk Powder Measure
- Automatický podavač nábojnic Universal Case Feeder
- Zápalkovací systém pro malé zápalky


Lis je na fotografii zobrazen včetně stolku pro přebíjecí lisy Lee Reloading Stand, který není součástí balení (lze zakoupit samostatně).
Zároveň doporučujeme zakoupit také následující příslušenství:
- Násypku podavače nábojnic Case Collator
- Kontejner na hotové náboje Loaded Round Catcher


Než objednáte tento přebíjecí lis
V první řadě je třeba vědět, že výkonnost lisu vždy nejde ruku v ruce s jednoduchostí obsluhy a odolností proti hrubšímu zacházení. Levnější progresivní lis nemůže mít vlastnosti drahého lisu, jako levné auto střední třídy nemůže mít vlastnosti drahého auta ve stejné třídě. Udělá stejnou službu, ale něco za něco. Při slušném zacházení vydrží každý lis poměrně hodně, avšak necitlivým zacházením můžeme každou věc (nikoliv pouze přebíjecí lis) velmi úspěšně poškodit.
Nejen pro začátečníky, ale i pro přebíječe kteří chtějí skutečně masivní víceoperační nástroj je výbornou volbou komplet přebíjecího lisu Classic Turret. Proti tomu lis PRO 1000 nebo Loadmaster je určen zejména pro uživatele, kteří mají s uvedenými lisy zkušenosti a chtějí přímo tento druh lisu. Důvodem není v žádném případě nekvalita lisu, avšak prostý fakt, že tyto dva druhy lisu mají pouze dva druhy majitelů. Jedni je zbožňují a druzí nenávidí.
V případě nákupu tohoto lisu vřele doporučujeme absolvovat kurz Petra Leitnera speciálně úspěšné obsluze tohoto lisu věnovaný. Petr Leitner je dlouholetým spokojeným uživatelem tohoto lisu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: