Lee PRO 1000 - .38 Special / .357 Magnum

Kód: STR-90636X/8804
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
9 115 Kč 7 533 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLET CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍHO PROGRESIVNÍHO PŘEBÍJECÍHO LISU
Firma Lee Precision zhodnocuje své dlouholeté zkušenosti a zdokonaluje své produkty. Nový Lee Precision PRO 1000 se od předchozího modelu na první pohled liší především designem základny lisu. Jsou zde však i další vylepšení, jako je například úprava shellplate. Z tohoto důvodu nejsou některé starší díly kompatibilní, jako je například právě zmíněný shellplate. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.
Na každé zatažení páky jeden hotový náboj, to je hlavní výhoda progresivního lisu. K tomu, abyste začali přebíjet, již potřebujete pouze spotřební materiál. Zápalky, střelný prach, nábojnice a střely.
Vhodné pro přebíjení pistolových nábojů. Tento lis je určen pro použití třídílných matric. Fotografie produktu je pouze ilustrační a nezobrazuje přesnou konfiguraci produktu tak, jak bude dodána.
Dodávaná sestava neobsahuje násypku podavače nábojnic, doporučujeme její zakoupení současně s produktem.


Sestava obsahuje:
- Přebíjecí lis LEE PRO 1000
- Trojdílná sada matric LEE 3-Die Set (vypichovací/kalibrační, prachovací a usazovací matrice)
- Tříděrová nástrojová hlava LEE 3-Hole Turret
- Držák nábojnic #1 (Shell plate)
- Prachovač LEE Pro Auto Disk Powder Measure
- Podavač nábojnic
- Zápalkovací systém
Seznam dostupných ráží:
- 9mm Luger
- .38 SPECIAL
- .357 MAGNUM
- .45 ACP
- 9mm Browning (.38 AUTO, 9mm Kurz)
- .32 S&W, .32 H&R MAG
- .38 AUTO, .38 SUPER
- .40SW
- 10mm AUTO
- .41 MAGNUM
- .44 SPECIAL
- .44 MAGNUM
- .45 COLT

Než objednáte tento přebíjecí lis
V první řadě je třeba vědět, že výkonnost lisu vždy nejde ruku v ruce s jednoduchostí obsluhy a odolností proti hrubšímu zacházení. Levnější progresivní lis nemůže mít vlastnosti drahého lisu, jako levné auto střední třídy nemůže mít vlastnosti drahého auta ve stejné třídě. Udělá stejnou službu, ale něco za něco. Při slušném zacházení vydrží každý lis poměrně hodně, avšak necitlivým zacházením můžeme každou věc (nikoliv pouze přebíjecí lis) velmi úspěšně poškodit.
Nejen pro začátečníky, ale i pro přebíječe kteří chtějí skutečně masivní víceoperační nástroj je výbornou volbou komplet přebíjecího lisu Classic Turret. Proti tomu lis PRO 1000 nebo Loadmaster je určen zejména pro uživatele, kteří mají s uvedenými lisy zkušenosti a chtějí přímo tento druh lisu. Důvodem není v žádném případě nekvalita lisu, avšak prostý fakt, že tyto dva druhy lisu mají pouze dva druhy majitelů. Jedni je zbožňují a druzí nenávidí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: