Lee PRO 1000 - 9mm Luger

Kód: STR-8805
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
9 022 Kč 7 456 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

KOMPLET CENOVĚ NEJDOSTUPNĚJŠÍHO PROGRESIVNÍHO PŘEBÍJECÍHO LISU
Firma Lee Precisionzhodnocuje své dlouholeté zkušenosti a zdokonaluje své produkty. Nový LeePrecision PRO 1000 se od předchozího modelu na první pohled liší předevšímdesignem základny lisu. Jsou zde však i další vylepšení, jako je napříkladúprava shellplate. Z tohoto důvodu nejsou některé starší díly kompatibilní,jako je například právě zmíněný shellplate. Pokud máte jakékoliv dotazy,neváhejte se na nás obrátit.
Na každé zatažení pákyjeden hotový náboj, to je hlavní výhoda progresivního lisu. K tomu,abyste začali přebíjet, již potřebujete pouze spotřební materiál. Zápalky,střelný prach, nábojnice a střely.
Vhodné pro přebíjenípistolových nábojů. Tento lis je určen pro použití třídílných matric.Fotografie produktu je pouze ilustrační a nezobrazuje přesnou konfiguraciproduktu tak, jak bude dodána.
Dodávaná sestava neobsahuje násypku podavače nábojnic, doporučujeme její zakoupenísoučasně s produktem.


Sestava obsahuje:
- Přebíjecílis LEE PRO 1000
- Trojdílnásada matric LEE 3-Die Set (vypichovací/kalibrační,prachovací a usazovací matrice)
- Tříděrovánástrojová hlava LEE 3-Hole Turret
- Držáknábojnic #19 (Shell plate)
- Prachovač LEEPro Auto Disk Powder Measure
- Podavačnábojnic
- Zápalkovacísystém
Seznam dostupnýchráží:

- 9mmLuger
- .38SPECIAL
- .357MAGNUM
- .45 ACP
- 9mmBrowning (.38 AUTO, 9mm Kurz)
- .32S&W, .32 H&R MAG
- .38AUTO, .38 SUPER
- .40SW
- 10mmAUTO
- .41MAGNUM
- .44SPECIAL
- .44MAGNUM
- .45COLT


Než objednáte tentopřebíjecí lis

V první řadě je třeba vědět, že výkonnost lisu vždy nejde ruku v ruce sjednoduchostí obsluhy a odolností proti hrubšímu zacházení. Levnějšíprogresivní lis nemůže mít vlastnosti drahého lisu, jako levné auto střednítřídy nemůže mít vlastnosti drahého auta ve stejné třídě. Udělá stejnou službu,ale něco za něco. Při slušném zacházení vydrží každý lis poměrně hodně, avšaknecitlivým zacházením můžeme každou věc (nikoliv pouze přebíjecí lis) velmiúspěšně poškodit.Nejen pro začátečníky, ale i pro přebíječe kteří chtějí skutečně masivnívíceoperační nástroj je výbornou volbou komplet přebíjecího lisu Classic Turret. Proti tomu lis PRO 1000 nebo Loadmasterje určen zejména pro uživatele, kteří mají s uvedenými lisy zkušenosti a chtějípřímo tento druh lisu. Důvodem není v žádném případě nekvalita lisu, avšakprostý fakt, že tyto dva druhy lisu mají pouze dva druhy majitelů. Jedni jezbožňují a druzí nenávidí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: