Lepidlo na závity SchleTek Screw-Lock - Strong

Kód: STR-9350
Neohodnoceno
Značka: SchleTek
483 Kč 399 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Lepidlo na závity SchleTek Screw-Lock trvale zajišťuje závitové sestavy. Zabraňuje samovolnému uvolnění, svařování třením, zadírání a korozi.
 
Screw-Lock je speciální lepicí tmel, který vytvrzuje v nepřítomnosti vzduchu. Může být univerzálně použit pro zajištění závitových sestav všech typů a tvarů. Je to také rychlé, snadné a bezpečné řešení v případě opotřebovaných, nebo stržených závitů. Screw-Lock vyplní mezeru až do 0,25 mm, zabraňuje zadření způsobenému korozí a je odolný vůči teplotám od -55 °C do +150 °C (302 °F). S viskozitou přibližně 2500 - 4500 mPas je Screw-Lock vysoce viskózní. Manipulační pevnost je dosažena přibližně po 30 až 50 minutách; plná pevnost je dosažena přibližně po 6 až 12 hodinách.
Požadovaná pevnost spoje určuje, zda je vhodné středně-pevnostní lepidlo „MEDIUM“ (střední pevnost, možná demontáž pomocí standardních ručních nástrojů) nebo vysoko-pevnostní lepidlo „STRONG“ (vysoká pevnost, demontáž obtížná u standardních ručních nástrojů, nutné lokální zahřívání pro demontáž).
Lze použít univerzálně na všechny velikosti závitů.
Navzdory špičkové efektivitě, Screw-Lock neobsahuje žádné složky klasifikované jako nebezpečné látky, a proto nevyžaduje žádné zvláštní označení.
 
Obsah: 20 ml
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: