Noční vidění Bering Optics eXact Precision

Zástupce universálního nočního vidění, eXact může být použit pro všechny vaše aktivity. Ze široké škály aktivit je toto universální noční vidění vhodné také pro lov, paintball, stejně tak i ochranu majetku případně záchranářské práce nebo dokonce i pozorování hvězd. Jednotku můžete použít jako monokulár do ruky, stejně tak rychle a jednoduše jej můžete umístit pomocí specifické montáže na jakékoliv zařízení s weaver lištou. eXact s konstrukcí na weaver montáž můžete jednoduše použít pro lovectví nebo sportovní aktivity jako paintball nebo air soft, viz obrázky. Velká výhoda přístroje je jeho design, krásně padne do ruky a je velmi pevný. Pogumovaný povrch zajišťuje pevné uchopení i v případě nepříznivého počasí. Pokud jste zrovna na lovu, na přeplavbě nebo turistice, eXact bude stále při vás.

Kategorie:   Lovecké potřeby  > Noční vidění a termovize  > Noční vidění Bering Optics  > Noční vidění Bering Optics eXact Precision
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena s DPH
eXact Precision 2.6x44 Gen 1

Právě díky novému tvaru fotokatody elektrooptického měniče (EOM) naleznete v obrazu rovnoměrně vysoké rozlišení po celém povrchu, průměrně od se pohybujeme okolo 40 lp/mm (čár/mm).

Nabízený EOM a 44-mm ...
Dostupnost zboží: do týdne
eXact Precision 2.6x44 Gen 1
7 200,00 Kč