Noční vidění Bering Optics Polaris

Polaris, noční vidění vám nabízí všechny optické soustavy několikanásobně potaženy antireflexními vrstvami Přístroj má opravdu velké zorné pole, což se perfektně hodí právě pro pozorování pohybující se zvěře nejen při lovu.
Vestavěný, výkonný IR přísvit zachovává čistý obraz, pokud přístroj potřebujete použít v podmínkách s nedostatkem zbytkového světla. Opravdu ergonomický design řady Polaris propůjčuje odolnost v kombinaci s jemným pogumování zaručuje pohodlné držení přístroje v jakékoliv lovecké situaci.
Oceníte důležitou vlastnost řady Polaris, pokud se přístroj ocitne v podmínkách s nadměrným osvětlením, automaticky po 2 sekundách se vypíná. Takto lze účinně předejít nevratnému poškození elektrooptického převaděče. Polaris nemůžete srovnávat s jakýmkoliv jiným přístrojem v generaci 1+.

Kategorie:   Lovecké potřeby  > Noční vidění a termovize  > Noční vidění Bering Optics  > Noční vidění Bering Optics Polaris
Zobrazení 
  
Kód Název / Popis Cena s DPH
Polaris 2.6x44 Gen 1

Přednosti Gen1+ super
Právě díky novému tvaru fotokatody elektrooptického měniče (EOM) naleznete v obrazu rovnoměrně vysoké rozlišení po celém povrchu, průměrně od se pohybujeme okolo 40 lp/mm ...
Dostupnost zboží: do týdne
Polaris 2.6x44 Gen 1
5 200,00 Kč
Polaris 3.4x50 Gen 1

Právě díky novému tvaru fotokatody elektrooptického měniče (EOM) naleznete v obrazu rovnoměrně vysoké rozlišení po celém povrchu, průměrně od se pohybujeme okolo 40 lp/mm (čár/mm).

Nabízený EOM a 50-mm ...
Dostupnost zboží: do týdne
Polaris 3.4x50 Gen 1
6 475,00 Kč