Rouška z nanovlákna RONA - FACEMASK RONA jednorázová Spurtex

Kód: 83843
Novinka Tip Dostupné i na prodejně
82 hodnocení
Značka: Jelínek
249 Kč –56 %
rona
249 Kč –56 % 110 Kč 91 Kč bez DPH
Skladem (68 ks)
Můžeme doručit do:
13.8.2020

Jednorázová ochranná rouška z nanovlákna RONA je vyrobena z materiálu – nanotextilie, která splňuje požadované normy EN 149 a N99 dle prohlášení od dodavatele materiálu, chrání proti jemným pevným částicím, vodním a kapalným aerosolům do koncentrace 50-ti násobku NPK-P/PEL, používá se i k ochraně proti virům, chřipce a bakteriím.

Disposable protective mask - RONA - made of nanofibre - is made of material - nanotextile, which meets the required standards EN 149 and N99 as declared by the material supplier. Protects against small solid particles, water and liquid aerosols up to 50 times the concentration of NPK-P / PEL, uses also protect against viruses, influenza and bacteria.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Jednorázová nanotextilní ochranná rouška z nanovlákna
 
Velikost:  17x9,5cm
 

konstrukce: skládací

použití: jednorázové použití

výdechový ventilek: ne

vrstva aktivního uhlí: ne

vícenásobné použití: ne

cena je za 1 ks

barva výrobku se liší dle aktuální barevné dostupnosti materiálu! (bílá, zelená...)

 

Jednorázová nanotextilní ochranná rouška z nanovlákna pro ochranu vašeho zdraví.

Výrobce prohlašuje, že výše popsaný výrobek je ve shodě s ustanoveními nařízení vlády č.21/2003 Sb., přejímajícím směrnici Rady 89/686/EHS o sbližování právních předpisů členských států týkajících se osobních ochranných prostředků, ve znění směrnic 93/68/EHS a Směrnice Evropského parlamentu a Rady 95/58/EHS.

Dle sdělení výrobce nanomateriálu, lze roušku dezinfikovat 100% lihovou dezinfekcí, UV lampou, v nouzi šetrně vyprát a žehlit do 100C.

Citace o použitém materiálu z tiskových zpráv.

„Materiál SPURTex VS vykazuje filtrační účinnost 99% pro velikost částic 400 nm (měřeno dle EN 149) a tedy odpovídá třídě FFP3. V pásmu ultrajemných částic velikosti 20 – 400 nm materiál vykazuje filtrační schopnost 75-90% (měřeno dle EN 1822) a zajišťuje nízký tlakový odpor. Maximální snížení tlakového odporu je přitom velmi důležitou vlastností, protože usnadňuje dýchání a minimalizuje riziko podcházení vdechovaného vzduchu kolem roušky a tváře,“ vysvětluje Dušan Kimmer, který vede vývoj nanovláknitých materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akce měsíce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: