SchleTek Muffer/Silencer Cleaner EVO 500 ml

Kód: STR-10599
Neohodnoceno
Značka: SchleTek
630 Kč 521 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní tlumiče kombinují několik výhod: Potlačení hluku, snížení zpětného rázu a zvýšení přesnosti. S rostoucím stupněm znečištění však výkon tlumiče výrazně klesá. Proto by se čištění tlumiče nemělo zanedbávat a tlumič by se měl pravidelně čistit. Pokud neexistuje doporučení výrobce, měly by se tlumiče čistit alespoň při silném znečištění nebo v případě, že nebudou delší dobu používány, aby se zabránilo tvorbě kyselých kondenzátů.
Čistič tlumičů SchleTek Evolution byl vyvinut ve spolupráci s předním světovým výrobcem tlumičů pro armádu a státní složky, švýcarskou společností B&T AG se sídlem v Thunu. SchleTek Evolution se snadno používá a rychle působí. Čistí všechny typy tlumičů díky speciální samoaktivní čisticí formuli a odstraňuje i odolné znečištění. Náročné čisticí postupy jsou nyní minulostí.
Dokonce i tlumiče, které nelze rozebrat, karbonové tlumiče a tlumiče s řadami otvorů nebo superjemné tlumicí maximalizační přepážky, které se obvykle čistí velmi obtížně, lze pomocí přípravku SchleTek Evolution vyčistit snadno a bez námahy. Tlumič je třeba na jednom konci uzavřít čisticí zátkou a poté jej z opačného konce naplnit čisticím prostředkem. Tlumiče, které lze rozebrat, se jednoduše vloží do nádoby naplněné čističem tlumičů Evolution. Po reakční době pouhých 20 až 30 minut, v případě odolného znečištění maximálně 120 minut, lze všechny zbytky snadno vypláchnout nebo opláchnout teplou vodou. Zahřátím na teplotu přibližně 50 °C lze účinnost čištění zvýšit. SchleTek Evolution je vhodný i pro ultrazvukové lázně.
SchleTek Suppressor Cleaner Evolution je šetrný k životnímu prostředí, rozpustný ve vodě a byl pozitivně testován na kompatibilitu materiálů. Díky svému speciálnímu pH neutrálnímu složení nepoškozuje žádné povrchy a je vhodný pro všechny materiály a nátěry, včetně Cerakote™.
Pro ochranu a konzervaci tlumičů nastříkejte SchleTek 2v1 Gun-Tuning na závit a tlumič po vyčištění a úplném zaschnutí. Při montáži tlumiče na zbraň doporučujeme závit ošetřit vysoce účinnými mazivy Cera-Grease nebo vazelínou Ballistol, které usnadní pozdější demontáž.


Přehled nejdůležitějších vlastností přípravku Suppressor Cleaner Evolution:
- Vhodné pro všechny typy tlumičů, včetně tlumičů, které nelze demontovat.
- Dostane se i do velmi jemných řad otvorů a přepážek
- Vhodný pro všechny materiály a povlaky, včetně uhlíkových a Cerakote™
- Pozitivně testováno na kompatibilitu materiálů
- Velmi snadné použití
- Reakční doba od 20 minut
- Nevyžaduje žádné další pracné čisticí postupy
- Šetrný k životnímu prostředí a rozpustný ve vodě - žádné zvláštní požadavky na likvidaci
- Vhodné pro použití v ultrazvukových pračkách

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění, černění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: