Střely SIERRA .30 cal (.308) 220grs HPBT MatchKing #2240

Kód: STR-11894
Neohodnoceno
Značka: Sierra
22 Kč 18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Ráže střely: .30 (.308) 220 grainů, HPBT MatchKing.
Baleno po 100ks.
 
MatchKings® jsou chloubou rodiny střel Sierra, nemají celosvětovou konkurenci a jsou skutečně prvotřídní ve všech ohledech. Soutěžní střelci se na konzistentní přesnost střel Sierra MatchKing® spoléhají již desítky let a výsledkem je historie státních, národních a světových rekordů.
Střela č. 2210 o hmotnosti 190 grainů byla uvedena na trh počátkem 60. let, v roce 1964 vyhrála svůj první Wimbledonský pohár a v témže roce na olympijských hrách v japonském Tokiu vytvořila světový rekord 1153 z 1200 možných. Tato střela je stále oblíbená u závodníků v dálkových střelbách.
Střely Sierra MatchKing® stanovily celosvětové standardy pro konzistentní přesnost v ručních zbraních i puškách. Od uvedení vysoce výkonných zbraní Remington XP-100 a podobných pistolí s komorou pro větší puškové náboje se všechny náboje MatchKings® ráže 30 používají v soutěžích v siluetových střelbách z ručních zbraní a v soutěžích na dlouhé vzdálenosti. Proslulá konstrukce střel MatchKing® od Sierry zajišťuje vynikající přesnost, plochou trajektorii a vysokou hybnost s nízkou citlivostí na boční vítr na všechny vzdálenosti.
Ačkoli jsou střely MatchKing® a Tipped MatchKing® uznávány po celém světě pro svou rekordní přesnost, nedoporučují se pro většinu loveckých aplikací. Přestože se střely MatchKing® a Tipped MatchKing® běžně používají pro lov varmintů, jejich konstrukce nezajistí stejně spolehlivou explozivní expanzi při ekvivalentních rychlostech jako jejich protějšky Hornet, Blitz nebo Varminter s lehkým pláštěm.
Tato střela vyžaduje hlaveň se stoupáním alespoň 1:10. 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Střely
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Diametr: .308
hmotnost grain: 220gr
hmotnost gram: 14,3g
Puška: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: