Vana na ulovenou zvěř - Game Tub

Kód: 720334
Dostupnost květen/červen 2019
7 hodnocení
Značka: Game Sled
2 100 Kč –38 %
Vana na ulovenou zvěř - Game Tub
2 100 Kč –38 % 1 300 Kč 1 074,38 Kč bez DPH
Přijímáme předobjednávky

Vana na přepravbu ulovené zvěře, nebo krmení po honitbě. Ideální šípovitý tvar pro snadné tažení zatížené lodny. Zesílené hrany s robustně tvarovanými profily po kterých je lodna tažena jsou zárukou dlouhé životnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vana na přepravbu ulovené zvěře, nebo krmení po honitbě. Ideální šípovitý tvar pro snadné tažení zatížené lodny. Zesílené hrany s robustně tvarovanými profily po kterých je lodna tažena jsou zárukou dlouhé životnosti.

Odolnost materiálu je testována do -30° C bez známek poškození. Součástí je tažné lano o průměru 8mm spolu se stabilní konstrukcí a nízkým těžištěm vany zaručuje snadnou manipulaci i po příkrých svazích.

Vana na přepravu zvěře byla konstrouvána na základě požadavků z drsných Skandinávských zemí kde je nutné po ulovení zvěř dopravit po hornatém, kamenitém terénu i několik km k nejbližší cestě.

Akční cena za kterou je nyní možné lodnu zakoupit odpovídá 2 plastovým vakům na zvěř které se životností ani nepřibližují k tomuto materiálu.

Ideální pro lov v lese i na polích. Ulovenou zvěř můžete ihned vyrušit a táhnout nižší hmotnost. Vždy máte jistotu že se do vyrušené zvěře již nedostanou při přepravě nečistoty jako listí, bahno, větvičky ...

Při lovu v lesním porostu je přepravní lodna vhodná aby se špárky nezachytávaly za spadané větve a stromy. Totu lodnu oceníte jak při lovu v zimě tak především v letních obdobích kdy zabráníte znečištění zvěřiny.

Velice příjemné je také nakládání do auta, už vždy budete mít jistotu "čisté práce" kdy se nemusíte bát, že se při manipulaci znovu zašpiníte. Známe to asi všichni když se v letních měsích dostane do kufru auta barva a po několika dnech je již auto silně cítit. Po vyndání zvěřiny z lodny ji jednoduše vypláchnete a máte vše čisté

JAKO PŘÍSLUŠENSTVÍ LZE DOKOUPIT OCELOVÉ LIŽINY PROTI PRODŘENÍ LODNY VE SKALNATÉM TERÉNU, NEBO PŘI TAŽENÍ PO CESTÁCH / ASFALTU 

Vnější rozměry (D x Š xV) 99x56x26 cm

rozměry dna (D x Š xV)  70x44x24 cm

hmotnost cca 3,3 kg.

Lodna má vyvrtané otvory na lano na každé straně. Vyztužené úchyty jsou na přední a zadní straně.

Na  fotkách je vyfoceno jak lze "vylepšit" lodnu pomocí 6m lana, kusu staré hadice a karabiny. Jednuduše si vytvoříte popruh na tahání lodny který provlečete otvory v lodně a velice snadno pak lze zajistit i větší kus proti vypadnutí z lodny.
 
Lano, karabina a stará hadice není součástí zboží :) 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vany do kufru
Záruka: 2 roky
Barva: zelená
Záměrná osnova: X

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: