Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme Přijaté reklamace se z důvodů Vánočních svátků a dovolených v servisech mohou adekvátně prodloužit. Zvažte prosím odeslání případně reklamace až po Novém roce. Děkujeme za pochopení

Výměnná kleština do delabor. matrice CH4D - ráže .257

Kód: STR-40125/8150
Neohodnoceno
Značka: CH4D
487 Kč 402 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Výměnná kleština do Delaborační matrice CH4D No. 402 Bullet Puller.
 
Ráže: .257
 
Při výběru matrice nebo kleštiny se zaměřte na správný rozměr střely. Pamatujte, že rozměr náboje udávaný v milimetrech v jeho názvu není vždy směrodatný. Pokud si nejste jisti výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme.
 
Návod k použití:
Našroubujte delaborační matrici do přebíjecího lisu. Do shellholderu vložte náboj, který chcete delaborovat. Stiskem páky vyjeďte s nábojem nahoru do matrice. Pokud je to třeba, nastavte matrici zašroubováním do přebíjecího lisu tak, aby kleštiny po utažení šroubu kleštin uchopily střelu bezprostředně nad nábojnicí.
Utáhněte šroub kleštin. Nyní je střela pevně a přesto citlivě zajištěna v kleštinách. Plynulým pohybem páky lisu vytáhněte střelu z nábojnice.
Povolte šroub kleštin, tím dojde k uvolnění delaborované střely. Střela není deformovaná a je připravená k dalšímu použití.
 
Kompletní seznam delaboračních matric CH4D a samostatných výměnných kleštin do matric naleznete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjecí matrice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: