WeBiotic Fast large breeds 30ml

Kód: NV-98172
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
519 Kč 451 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeBiotic Fast 30ml
Posiluje funkci trávicí soustavy
Nutraceutikum pro psy a kočky obsahující esenciální mikroorganismy, absorbenty a další látky napomáhající normálnímu zažívání, zejména v případech průjmů, dysfunkce gastrointestinální motility, při změnách stravování, při otravě jídlem, nemocech zažívacího ústrojí, hepyrparasitismu a při farmakologické léčbě, která narušuje střevní bakteriální flóru. WeBiotic® Fast poskytuje kombinaci adsorbentů, probiotik, prebiotik a imunostimulantů. Podporuje funkci trávicí soustavy s maximální účinností a ochranou.
Složení v 1 kg přípravku WeBiotic Fast:
 
Kaolin 187,5 g
Bentonit 25 g
Pektin 50 g
FOS (Fruktooligosacharidy) 15,83 g
Kvasinky (Saccharomyces cerevisiae) 2,12 g
Enterococcus Faecium 30 g (1,05x109 UFC/g)

Dávkování:
Jedenkrát denně 4 ml přípravku WeBiotic Fast na 10 kg živé váhy po dobu 3 dnů.
 
Symbiotický efekt probiotik a prebiotik:
WeBiotic® Fast poskytuje kombinaci adsorbentů, probiotik, prebiotik a imunostimulantů. Podporuje funkci trávicí soustavy s maximální účinností a ochranou.  
 ENTEROCOCCUS FAECIUM - Probiotika
Díky funkci obnovy střevní flóry, Enterococcus faecium zabraňuje růstu a adhezi patogenních bakterií díky konkurenčnímu mechanismu receptorů a substrátu. Má schopnost osídlit střeva, což přispívá k vyvážení střevní flóry.
BENTONIT A KAOLÍN - Adsorbentní jíly
Jíly s adsorbentní kapacitou bohaté na montmorillonit. Díky jejich smektitickým vlastnostem mají vysokou schopnost adsorbovat toxiny a jiné patogeny, stejně tak jako podporovat ochranný povlak sliznice střev.
FRUKTOOLIGOSACHARIDY (FOS) -Prebiotika a imunostimulanty
Prebiotický efekt způsobující podporu a udržení bakteriální populace střevní flóry, konkrétně laktobacilů, které jsou klíčové pro kontrolu E-coli. Jsou spojovány s produkcí kyseliny mléčné a AGCC a zlepšují lokální a celkovou imunitu produkcí imunoglobulinů a B lymfocytů prostřednictvím GALT.
 KVASINKY (SACCHAROMYCES CEREVISIAE) - Probiotikum a imunostimulant
Jejich použití je spojováno se zvýšenou tvorbou imunoglobulinů (IgE a IgM), což posiluje střevní a celkovou imunitu. Jejich buněčná stěna je tvořena karbohydráty, jako např. mannanoligosacharidy (MOS). Svým metabolizmem zároveň snižují obsah kyslíku ve střevech, což snižuje výskyt aerobních bakterií v zažívacím ústrojí. Vytvářejí AGCC (mastné kyseliny dlouhého řetězce)
PEKTIN - Absorbční vláknina
Pektin má ochrannou funkci na mukózních membránách, zejména pak na sliznici tlustého střeva. Napomáhá zahustit tekutou stolici díky jeho absorpčním vlastnostem. Napomáhá také normalizovat střevní peristaltiku.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální nutriční doplňky
Hmotnost: 0.078 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: