LEE APP Bulge Buster Kit

Kód: STR-9621
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
937 Kč 774 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Zařízení na kalibraci pistolových nábojnic LEE APP Bulge Buster Kit. Určeno pro použití na lisu LEE Automatic Processing Press. 
Je nutné použít s tímto zařízením matrici Lee Factory Crimp Die v odpovídající ráži a vhodný přebíjecí lis (nejsou součástí dodávky).
Jediná výjimka jsou nábojnice ráže 9mm Luger, pro které používáme krimpovací matrici  9mm Makarov.
 
Sada Lee APP Bulge Buster Kit a odpovídající Lee Carbide Factory Crimp Die obnovuje volnou funkci bezokrajových nábojnic, které mají vyboulení blízko základny. Vyboulení nízko u základny nábojnice se obvykle vyskytuje u nábojnic vystřelených z nedokonalé komory zbraně, která plně nepodporuje nábojnici při výstřelu nebo u nábojnic, které byly zformátovány v matricích jiných výrobců než Lee. Tyto nábojnice mívají znatelný vypouklý kroužek poblíž základny. Nejpravděpodobněji se s těmito problémy setkáte u směsi nábojnic, kterou nasbíráte na střelnici.
Tímto nástrojem odstraníme z  nábojnic veškeré vnější nerovnosti vzniklé střelbou, které běžné matrice nedokáží odstranit tím, že veškeré matrice končí svou práci u shellholderu. Zde nábojnice kompletně prochází krimpovací matricí. Pokud nábojnici nesrovná tento nástroj, tak to prostě nejde.
 
Určeno pro následující ráže:
- 9mm Luger (používá se Factory Crimp Die 9mm Makarov)
- .380 ACP
- 10 mm
- .40 S&W
- .41 AE
- .45 ACP
- .45 GAP
- .45 Win Mag
 
 
 
 
 
 
Foto je pouze ilustrační.
 
  

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Skupina produktů: Příslušenství LEE APP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: