.22 Hornet LEE COLLET DIE SET

Kód: STR-90705/210
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
1 433 Kč 1 184 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
LEE Collet Die Set
 
Ráže: .22 Hornet
 
Pomocí těchto matric vyrobíte nejpřesnější střelivo.
Zároveň se jedná o nejšetrnější přebíjení vzhledem k nábojnici, která vydrží 10x více přebití než u běžných matric. K přebíjení není potřeba mazat nábojnice.
Tohoto výsledku je dosaženo tím, že se při kalibraci formuje pouze krček nábojnice. Zbytek nábojnice zůstává bez kalibrace. Náboj vyrobený těmito matricemi je výstřelem zformován na komoru přesně té zbraně, ze které byla nábojnice vystřelena. Během dalšího výstřelu nedochází k tak velké deformaci nábojnice, jako je tomu u nového náboje nebo u náboje přebitého matricemi, které formují celou nábojnici. Ve směru výstřelu potom působí větší část energie a zejména je tato energie u každého náboje konzistentnější.
Spolehlivě je možno takový náboj použít pouze ve stejné zbrani, ze které byla vystřelena. Nedoporučuje se používat do automatických a lever-action zbraní. Klasicky se využívá u opakovaček.
 
Mnoho střelců používá náboje přebité těmito matricemi ve více zbraních bez ohledu na to, ze které komory byla nábojnice vystřelena. Výrobní tolerance nábojových komor to většinou u opakovacích zbraní bez problémů dovolují.
 
Sada obsahuje:
- Collet neck Sizing Die (vypichovací matrici kombinovanou s krčkovou kalibrační matricí, která kalibruje pouze krček nábojnice)
- Dead Lenght Bullet Seating Die (usazovací matrici)
- Universal Shell Holder (držák nábojnic)
- Naběračku na prach
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjecí matrice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Puška: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: