Z důvodu konání mysliveckého veletrhu v Lysé nad Labem bude v termínu 20.-27.5. 2024 omezený provoz e-shopu. Děkujeme za pochopení a trpělivost.

HUNTERS COFFEE

Právě jste objevili exkluzivní nabídku Hunters Cofeee, rodinné firmy, která ve svých produktech propojuje výběrovou kávu, přírodu, dobrodružství, cestování a lov. Jejím majstrštykem je kolekce prémiových káv. Ty pochází od zemědělců z různých koutů světa, jako jsou třeba Keňa, Peru, Salvador nebo Uganda.

Tím, že představitelé značky Hunters Coffee obchodují přímo s pěstiteli (nikoli s dealery), pomáhají rozvíjet udržitelné zemědělství. Každé balení obsahuje tu nejčerstvější kávu z poslední sklizně, kterou si můžete vychutnat na svých oblíbených místech s těmi, které máte rádi. I v terénu si ji připravíte snadno, a to pomocí speciálních přístrojů, jako je třeba AeroPress.

Dále v portfoliu tohoto renomovaného českého výrobce najdete i plechové a dřevěné hrnečky s jednoduchými, ale velmi atraktivními loveckými motivy. Ať už chcete udělat radost sami sobě, nebo potěšit své blízké skvělým dárkem, výrobky z této kategorie vás prostě a jednoduše zaujmou.

6 položek celkem
Izolovaná láhev na vodu, 750 ml
1 017 Kč bez DPH
1 230 Kč / ks

   

Kód: 992169
Snímek obrazovky 2021 01 06 v 22.14.43
372 Kč bez DPH
450 Kč / ks

rolovací lahev MARSUPIO - Magic Bootle, silikonová, obsah 650 ml    

Kód: 111482
kuksa hunters coffee
Novinka Tip
471 Kč bez DPH
570 Kč / ks

Tradiční severský hrnek kuksa byl po staletí typickou nádobou na pití u národu Sámů v daleké Arktidě. Právě díky jejich vztahu k přírodě a soužití...

Kód: HUNCO HRNEK2
plechovy hrncek hunterscoffee
Novinka Tip Dostupné i na prodejně
314 Kč bez DPH
380 Kč / ks

Nabízíme Vám kvalitní smaltovaný plecháček v černé nebo bílé variantě s naším logem, ve kterém bude naše káva chutnat nejlépe.

Kód: HUNCOHRNEK
aeropress go
Novinka Tip
661 Kč bez DPH
800 Kč / ks

Skladný, praktický, nerozbitný a cool. Inovovaná verze klasického Aeropressu pro pravé dobrodruhy.

Kód: HUNCOAERO2
aeropress
Novinka Tip
AEROPRESS
Dostupnost: 3 dny
579 Kč bez DPH
700 Kč / ks

Ať již jdete na jednodenní výlet nebo se balíte na loveckou výpravu na několik dní, rozhodně byste neměli zapomenout na nůž, kávu Hunters Coffee a...

Kód: HUNCOAERO