Hračka pes Dog Activity POCKER BOX 1 31x31cm TR

Kód: NV-84142
Neohodnoceno
Značka: Trixie
689 Kč 569 Kč bez DPH
Na dotaz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všeobecné informace
1/ tato hra je určena pro spojení hry člověka se psem. Nenechávejte psa bez dozoru s touto hračkou.
2/ Postavte hru na místo, které dovolí psovi chodit kolem dokola, aby si našel ideální hrací pozici.
3/ Ke hře vyberte klidnou atmosféru. Doporučujeme trénink „jeden ku jednomu" (pokud máte více jak jednoho psa, trénujte je zvlášť).
4/ Vyberte si nízké cíle a od svého psa si moc neslibujte. Tím získáte mnoho legrace při tréninku.
5/ Rozdělte si cvičení do několika sekcí, abyste zabránili přetížení psa (max. 15 min.) a opakujte několikrát denně.
6/ Ze začátku psovi pomožte úkol vykonat, aby neztratil motivaci. Hlavně v začátku je důležité, aby se pes připojil do hry s pozitivním výsledkem, který nastane, pokud je úspěch rychlý a dostane za něj odměnu. Ze začátku můžete psovi dát odměnu i za to, že hru vyzkouší. Jakmile pes zjistí, že je to „hra o jídlo", brzy pochopí cvičení a užije si zábavu.
7/ Pokud pes nevykoná úkol, zkuste ho podpořit komplimenty a hlazením. Klidně se vraťte o krok zpět, pokud pes nedosáhne dalšího cíle. Nikdy psa nehubujte ani netrestejte.
8/ Abyste vyburcovali zájem u psa, tak ze začátku naplňte tuby pamlsky za jeho přítomnosti. Abyste zvýšili obtížnost, můžete to udělat za jeho nepřítomnosti.
9/ Zvolte správný čas startu. Pokud je pes nakrmen, počkejte asi 1,5 hodiny, než začnete. Můžete psa také při hře nakrmit, pokud pamlsky zaměníte za granule.
10/ Vždy začněte hru se signálem např. HRA a skončete se signálem např. STOP, ihned po tom, co pes získá všechny odměny. Pokud pes na signály slyší, tak ho odměňte dalším pamlskem a tím zajistíte klidné a pozitivní ukončení hry.
11/ Trénink by měl být vždy zakončen pocitem úspěchu.
Upozornění: V této hře existuje „správně" i „špatně". Každý pes, jako i člověk, jsou individuální a je třeba najít si vlastní řešení. Nechte psa rozhodnout, zda úkol vykoná čenichem nebo packou, zda táhne nebo tlačí díly a v jakém pořadí. To znamená, že Váš pes se může lišit v názoru na následující instrukce, které jsou pouze doporučené jako možnost, jak pracovat jednoduše a smysluplně se psem. Váš pes tudíž může ukázat postupy nebo tendence, které nejsou popsány níže. Všeobecným pravidlem však je, nenechat psa vzít hračku pryč nebo ji rozbít (to je často signálem zklamání nebo nadměrné zátěže).
Přejeme Vám a Vašemu psovi hodně zábavy a úspěchu v různých cvičeních.
Trénink:
Prosím přidávejte jedno cvičení po druhém. Nezvyšujte úroveň zátěže před tím, než pes vykoná určité cvičení. Pochvalte psa po každé úspěšné akci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a zábava
Hmotnost: 1.212 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: