LEE Bullet Sizer & Punch .401 diameter

Kód: STR-91521/9611
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
362 Kč 299 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Sada pro kalibraci olověných střel s diametrem .401, umožňuje také usazovat a krimpovat gaschecky. 
 
Pro použivání kalibrační sady Bullet Sizer & Punch Set je nutné vlastnit univerzální matrici Breech Lock Bullet Sizer Kit, do které se kalibr (tzv. Sizer) vkládá. Set byl navržen speciálně pro lis Lee Automatic Processing Press (APP), je však vhodný pro jakýkoliv jednooperační lis s rychlovýměnnými vložkami Breech Lock. 
 
 
Kalibrace střel
Univerzální matrici s kalibrační vložkou osadíme na libovolný lis s rychlovýměnnými vložkami Breech-Lock a místo držáku nábojnic umístíme protlačovací trn. Každá střela se protlačí kalibračním lisem a tak dojde k jejich kalibraci na stejný průměr.
 
 
 
Mazání střel
Olověná střela se musí dvakrát namazat, vhodný je například LEE LIQUID ALOX. Poprvé před kalibrací a podruhé po kalibraci. Mazání je rychlé a jednoduché. Do vhodné nádoby (plastová kulatá miska, menší vědro…) vložíme cca v jedné vrstvě střely, přidáme trochu mazacího prostředku a začneme nádobou kroužit aby se střely přesypávaly a mazaly se jedna od druhé. Po krátké době zkontrolujeme, zda jsou střely namazané. Podle toho buď pokračujeme s mazáním (krouživý pohyb) nebo přidáme mazadlo. Po namazání vysypeme střely na voskovaný papír a necháme uschnout, dle teploty a vlhkosti cca 24h.
 
 
 
Fotografie jsou ilustrační a nemusí zobrazovat jednotlivé součásti tak, jak budou dodány. Lis a mazadlo nutno zakoupit samostatně.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odlévání střel
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: