Mr. Bulletfeeder - Sestava přítlačných pružin

Kód: STR-103337/9980
Neohodnoceno
436 Kč 360 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Podavač střel Mr. Bulletfeeder je řízen gravitací. Když je nábojnice vysouvána z matrice, vnitřní trubka podavače se vysouvá s ní. Ocelové kuličky v matrici zapadnou na místo a uzavřou tak průchod, což zajistí uvolnění pouze jedné střely.
Tak je Mr. Bulletfeeder navržen, a tak normálně funguje - za předpokladu, že je vše tak, jak bylo zamýšleno.
V některých případech však pružina podávací trubice způsobuje boční tlak na hlavu matrice (problém je nejčastější u lisů, kde se nástrojová hlava pohybuje nahoru a dolů), nebo může docházet ke tření těla matrice s jinou matricí. Oba případy mohou způsobovat, že se vnitřní ústrojí matrice nemůže pohybovat dostatečně hladce a rychle. Výsledkem pak může být občasné vypuštění dvou střel místo jedné.
Tento problém nyní řeší volitelný doplněk - Sestava přítlačných pružin Mr.BulletFeeder (Mr. Bulletfeeder Dropper-Tensioning Spring Assembly). Sestava zahrnuje dvě pečlivě vybrané tažné pružiny a dva plastové napínací díly navržené tak, aby je bylo možné snadno instalovat na matrici Vašeho Mr.BF. Spodní plastový díl (matice) umožňuje nastavit pnutí pružin šroubováním po těle matrice nahoru a dolů. Výrobce doporučuje přidat co nejméně dalšího napětí, protože může dojít ke zvýšenému opotřebení vnitřního ústrojí matrice.
Horní plastový díl (límec) je nasazen na mosazné závaží a opírá se o stavěcí šroub. Možná jej budete muset trochu vyšroubovat, aby vytvořil požadovanou podporu. Límec má více možných poloh, umožňuje Vám najít vhodný úhel pro umístění pružin, při kterém nezasahujete do okolních matric, nebo do prachovače.
Spodní plastový díl (matice) patří nad pojistnou matici matrice, a umožňuje Vám upravit přítlak pružin.
Zdvojené pružiny vytváří vyváženou a symetrickou sílu, která podporuje správnou funkci podavače střel. Přítlak směrem dolů zajistí, že podavač střel perfektně následuje nábojnici a zabrání vypuštění otravných střel navíc.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Skupina produktů: Mr. Bulletfeeder

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: