Olej na zbraně GUN TUNING 2 v 1 teflon & keramika SchleTek oil

Kód: STR-S-21004/7213
Neohodnoceno
Značka: SchleTek
750 Kč 620 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Olej na zbraně GUN TUNING 2 v 1 teflon & keramika SchleTek
 
Tuning zbraně ve formě oleje
Tento unikátní olej na zbraně, kombinace PTFE (teflon) a keramických mikročásteček nejvyšší kvality se vyrábí v Německu. Vyrobeno za použití pokročilých technologií. PTFE teflonová složka je doplněna o mikroskopické keramické částečky, které se velmi zjednodušeně řečeno chovají jako miliardy  kuličkových ložisek.
Výsledkem je velmi zajímavý kluzný a čistící efekt, který oceníte na celé zbrani, kromě jiného také na spoušťovém ústrojí a závěru. Jedná se o skutečný tuning zbraně ve spreji.
 
Ochrana zbraně před korozí a znečištěním
Zbraň je po použití tohoto prostředku chráněna kromě koroze také proti znečištění, protože se nečistota nedokáže na chráněném povrchu udržet a jde snadno odstranit. Olej můžeme použít na všechny materiály včetně plastu, pryže a dřeva.
Olej je bezbarvý a neobsahuje pryskyřice.
 
Eliminace jevu "Mastná rána" 
Další zajímavostí je, že po vyčištění zbraně tímto prostředkem nevzniká efekt, který se mezi střelci nazývá různě, nejčastěji "olejová rána" nebo "mastná rána". Myslí se tím fakt, že první výstřel z hlavně se stopami běžných čistících prostředků má jiné vlastnosti než ty další, které jsou stříleny z již suché a výstřelem odmaštěné zbraně.
V případě použítí čistícího prostředku na zbraně GUN TUNING 2 v 1 teflon & keramika SchleTek je po vyčištění hlavně první rána stejná jako ty následující, bez vlivu na přesnost.
 
Návod k použití
- Promíchejte olej důkladným protřepáním
- Aplikujte na požadovaný povrch
- Nechte působit dle potřeby
- Otřete, vyleštěte...
 

 
Obsah: 200ml
Vyrobeno v Německu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění, černění
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: