WeCalm 30 tbl

Kód: NV-98173
Neohodnoceno
Značka: Ostatní
848 Kč 757 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

WeCalm 30 tablet
Zklidňující produkt pro řešení stresových situací
 
Nutraceutikum, které zklidňuje a uvolňuje psy a kočky. Doporučuje se užívat v případě enviromentálního stresu, při bouřkách, ohňostrojích, separaci, cestování, ubytování v psím hotelu a při nežádoucím chování.
 
Složení v 1 tabletě WeCalm:
 
Hydrolyzát rybího proteinu 136 mg
L-Tryptofan 250 mg
L-Theanin 0,15 mg
Vitamín B1 0,68 mg
Vitamín B6 0,06 mg
Vitamín B3 3 mg

Dávkování:
Při hmotnosti zvířete do 5 kg – ½ tablety, 5-10 kg – 1 tableta, 10-25 kg – 2 tablety, 25-40 kg – 3 tablety, nad 40 kg 4 tablety.
WeCalm® může být smíchán s potravou nebo podáván přímo do tlamy.
Krátkodobé a příležitostné užívání přípravku WeCalm
 
  •  Úzkost způsobená změnou prostředí: Pobyt v útulku, změna bydliště, nové zvíře, nový člen rodiny, separace, osamělost.
  • Strach a fobie ze samoty: ohňostroje, bouřky, sirény apod.
  • Stresové situace: Cesty autem, návštěvy veterináře, úprava srsti.
  • Behaviorální terapie: Zvířata, která jsou soustavně vystavována výše uvedeným situacím. Učící proces se zlepší pozitivním efektem v metabolismu dopaminu a serotoninu.
Dlouhodobé užívání přípravku WeCalm® a řešení problémů s chováním:
 
  • Problémy s chováním: Ztráta vylučovacích návyků (výkaly a moč na nevhodných místech), značkování, kňučení, chytání ocasu.
  • Separační úzkost: Známky ničení majetku, štěkání a vytí, ztráta chuti k jídlu.
  • Reakce na ostatní zvířata, lidi a objekty: Příznaky agresivity proti ostatním zvířatům, lidem (pošťák, cizinci apod.) a dalším objektům.
 
Peptazin® - Jedná se o hydralyzovaný mořský peptid s obdobnými účinky jako má benzodiazepin v hypotalao-hypofyzární ose se sympatoadrenální aktivitou. Podněcuje zvýšenou hladinu gama-aminomáselné kyseliny (GABA) v hipocampu a hypothalamus, což zlepšuje kontrolu úzkosti a učící proces.
L-Tryptofan - Je prekurzorem serotoninu, neurotransmiteru, jehož funkcí je kontrola chování a nálady. Bylo zjištěno, že nízká hladina serotoninu je přímo spojována se stresem, depresí a agresivitou.
L-Theanin - Zvyšuje hladinu GABA neurotransmiterů, což je klíčové pro kontrolu odezvy centrální nervového systému, konkrétně ty, které jsou spojovány se strachem a úzkostí. Také pomáhá zvýšit hladinu serotoninu a dopamine, což redukuje úrovně noradrenalinu.
Vitamíny B1, B3 a B6 - Tyto vitamíny přispívají ke zdraví neuronů a dobré funkci mozku, snižují rozrušení a zlepšují soustředění. Jsou esenciálním kofaktorem pro produkci a aktivitu několika neurotransmiterů, konkrétně vitamin B6 (Pyrodoxin), je velmi důležitý pro konverzi 5-Hyrdoxytryptofanu na serotonin.
 
WeCalm® je produkt, který byl navrhnut pro zlepšení hladin neurotransmiterů jako jsou GABA, serotonin a dopamine. Pomáhá zvířeti zlepšit přístup k hrozbám, strachu a fobiím. WeCalm® vrací psům a kočkám klid a radost.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální nutriční doplňky
Hmotnost: 0.034 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: