Hill's Fel. PD C/D Urinary Stress 400g NEW

Kód: NV-129264
Neohodnoceno
Značka: Hill´s
179 Kč 156 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hill's PRESCRIPTION DIET c/d Multicare Stress krmivo pro kočky s kuřetem je kompletní dietetické krmivo pro snížení recidivy struvitových kamenů (příčiny onemocnění dolních močových cest u koček, FLUTD), rozpuštění struvitových kamenů a pro omezení tvorby oxalátových kamenů u dospělých koček. Toto krmivo vytváří prostředí nevhodné pro tvorbu struvitu, podporuje zásaditost moči a má nízký obsah hořčíku, vápníku a vitaminu D.

POTŘEBA / PREFERENCE: Péče o močový systém

PŘÍCHUŤ: S kuřetem

ŽIVOTNÍ FÁZE ZVÍŘETE: Dospělá kočka, Kočka senior

Zdraví močového měchýře začíná správně vyváženým množstvím nezbytných živin. Přebytek minerálních látek může podporovat tvorbu krystalů v moči, což může vést k tvorbě kamenů v močovém měchýři. Mohou způsobovat nepohodlí a vést k vážnějším problémům, které vyžadují péči veterináře. Bylo ověřeno, že také stres negativně ovlivňuje zdraví močového měchýře.

Odborníci na výživu a veterináři společnosti Hill's vyvinuli dietetickou výživu Prescription Diet c/d Multicare Stress se speciálním složením na podporu zdraví močového systému kočky při současném zvládání stresu. Ve skutečnosti je c/d Multicare klinicky ověřená výživa, která snižuje recidivu nejběžnějších příznaků močových problémů o 89 %. Toto mokré krmivo je vyrobeno s kuřetem a má neodolatelnou chuť, kterou bude vaše kočka milovat.

Jak funguje:

S L-tryptofanem a hydrolyzátem mléčného proteinu pro zmírnění stresu

Přispívá k žádoucímu pH moči

Kontrolovaný obsah vápníku a sodíku a přidaný citran draselný

Jak může pomoci:

Složení pro zmírnění stresu, který je rizikovým faktorem pro běžné močové problémy

Složení, které rozpouští struvitové kameny za pouhých 7 dní (průměrně za 27 dní)

Snižuje dlouhodobé riziko struvitových a kalcium oxalátových kamenů, je-li podáváno každý den

S+OXSHIELD: Receptura podporující takové prostředí v močovém ústrojí, které snižuje riziko vzniku struvitových a kalcium oxalátových kamenů

Další informace:

Hill's Prescription c/d Multicare Stress krmivo pro kočky je kompletní a vyvážené krmivo poskytující veškerou výživu, kterou kočka potřebuje. Poraďte se svými veterinářem, poskytne vám další informace o tom, jak by krmiva Prescription Diet mohla vaší kočce pomoci, aby si i nadále užívala šťastného a aktivního života.

Doplňkové parametry

Kategorie: Granule
Hmotnost: 0.44 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: