Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme Přijaté reklamace se z důvodů Vánočních svátků a dovolených v servisech mohou adekvátně prodloužit. Zvažte prosím odeslání případně reklamace až po Novém roce. Děkujeme za pochopení

Laser pro nastřelení zbraně, ráže 7mm Rem Mag

Kód: STR-S-L-7MM/7822
Neohodnoceno
Značka: Odeon Optics
649 Kč 536 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vložka do nábojové komory (Laser bore, světlo, nastřelovací náboj) pro nastavení optiky nebo mířidel.

Ráže: 7mm RM (7mm Remington Magnum)

POUŽITÍ: Uložte zbraň do nastřelovací stolice, nebo podobně stabilní pomůcky. Zapněte laserový náboj a zasuňte jej do nejzazší polohy prázdné komory zbraně odpovídající ráže. Je-li to možné, nezavírejte závěr zbraně – předejdete tím poškození náboje vytahovačem. Můžete zaměřovat na libovolnou vzdálenost, na kterou bude za daných podmínek laser vidět (alespoň 25 metrů).
Srovnejte střed zaměřovacího kříže s bodem, který ukazuje laser. Tím docílíte hrubého nastřelení, které by Vás mělo „dostat na papír". Nezapomeňte před nabitím ostrého střeliva laserový nastřelovací náboj vyjmout. Vypnutý nastřelovací náboj skladujte v chladném a suchém prostředí. Mějte na paměti, že laserový náboj poskytuje jen hrubé nastřelení a je potřeba nastřelení zbraně přesně vyladit pomocí střelby do terče.

Tip STROBL.CZ: U nastřeleného puškohledu zamiřte zbraň s laserovým nábojem na terč a zapamatujte si vzájemnou polohu středu zaměřovacího kříže a laserového bodu (např. na 50m je tečka na 4 hodinách, vychýlená přibližně o 5 cm). Eventuálně můžete mít například na vratech garáže zaražené dva připínáčky s tím, že na jeden zamíříte a na druhý musí svítit paprsek laseru.
Jednoduše si pak můžete kdykoliv ověřit správné nastřelení zbraně.
Na laserový náboj je vhodné udělat značku a vkládat jej do komory vždy stejně, například značkou nahoru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičná a vybíjecí munice
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: