Broková kozlice ATA Arms SP Sporting SKEET 12/70

Kód: SU-8880000183871
Neohodnoceno
Značka: ATA Arms
36 383 Kč 30 069 Kč bez DPH
Vyprodáno
Sportovní / Lovecká broková kozlice s výměnnými choky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broková kozlice ATA Arms SP – Sporting v ráži 12/70 pro sportovní střelbu na asfaltové holubi, především na disciplínu SKEET.

Jedná se o plnokrevnou sportovní brokovnici. Předností této zbraně je vyjímatelný blok spoušťového mechanismu. Lze seřídit spoušť a bicí mechanismus.

Sportovní broková kozlice s baskulí s vysokopevnostní oceli. Vybavená je jednospouští. Jednospoušť je pro střelce uživatelsky mnohem příjemnější než dříve používané dvojspouště. Navíc je díky ní vystřelení druhé rány rychlejší.

Zbraň má manuální pojistku. Po uzavření brokovnice tak nedochází k automatickému zajištění zbraně proti výstřelu. Manuální pojistku ocení především sportovní střelci. Vyhazovače vystřelených nábojnic oceníte především při rychlé střelbě, kdy je potřeba rychle přebíjet.

Brokovnice je v ráži 12 s délkou komory 70mm. Délka hlavní je 71cm a jejím primárním využitím je střelba asfaltových holubů na disciplínu SKEET. K brokovnici je dodáváno 5 kusů výměnných čoků pro všestranné použití této zbraně. Hlavně jsou z vnitřní strany opatřené tvrdochomem. To zajistí brokovnici dlouhou životnost. Pořadí hlavní pro střelbu nelze měnit. Horní hlaveň je opatřena ventilační ,,šínou,,. Horní hlaveň je opatřena sportovní lištou s mířidly. Technicky a prakticky je brokovnice SP Sporter srovnatelná s brokovnicemi BERETTA, ze které vychází a vlastně ji taky přesně kopíruje. Hlavňové svazky jsou originál Beretta

Pažba je z kvalitního tureckého ořechu. Brokovnice je opatřena dřevěnou botkou ladící s pažbou platby. Pažba sedí širokému spektru střelců a je velmi příjemně zalícitelná. Optimální vyvážení přispívá k rychlému a přirozenému zacílení.

Svojí konstrukci vychází a poměrně přesně kopíruje oblíbené, praxí ověřené, a spolehlivé brokovnice Beretta. Je to velice hezká a líbivá puška, precizně a bytelně vyrobená tak, aby svému majiteli dlouho a dobře sloužila. Je to všestranně použitelná broková kozlice pro myslivost, lov i pro amatérskou sportovní střelbu.

Ke zbrani je dodáván kufr hnědé barvě se semišovým povrchem.

 • Ráže: 12

 • Délka komory: 70

 • Délka hlavní: 71cm

 • Hlavně: tvrdochrom

 • Baskule: ocelová

 • Jednospoušť

 • Manuální pojistka

 • Pažba: turecký ořech

 • 5x výměnný choke

 • Hmotnost: 3,6kg

 • Kufr

Tyto pušky jsou v ČR už vyzkoušené a osvědčily se velice, velice dobře.

Broková kozlice ATA Arms, model - SP ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského mistrovského řemeslného zpracování a současných nejmodernějších technologií výroby loveckých a sportovních zbraní. Podobnost s brokovými kozlicemi značky Beretta není náhodná, jsou to v podstatě téměř stejné pušky. Jak svojí konstrukcí, provedením, vzhledem tak i kvalitou.

Zde si můžete přečíst článek z myslivosti o brokovnicích ATA Ams.

https://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Myslivost/2017/Srpen-2017/Brokova-kozlice-ATA-SP

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulové zbraně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Kufr: Ano
Pažba: Dřevo ořech
Ráže: 12
Vyhazovače: Ano
Výměnné chocke: Ano
Zkouška na ocelové broky: Ano
Mířidla: světlovodná muška
Ráže: 12
Vyhazovače: 1
Výměnné chocke: 1
Zkouška na ocelové broky: 1
Kufr: 1
Hmotnost zbraně: 3.6
Pažba: Dřevo ořech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: