Jednorázový ohřívač chodidel THERMOPAD (XL) - pár

Kód: STR-9979
Neohodnoceno
Značka: Thermopad
116 Kč 96 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Vložky do bot (stélky) Thermopad se vyrábějí podle nejvyšších standardů kvality a aktivují se automaticky po kontaktu s kyslíkem. Ohřívače vydávají příjemné teplo po dobu až 8 hodin a jsou k dispozici v různých velikostech a verzích.
 
Luxus pro Vaše nohy
Ohřívače ve stylu vložek do bot jsou považovány za špičkový produkt pro lyžování. Kdo by to neznal? Skvělé lyžařské počasí, nedotčené sjezdovky po dnech sněžení - a ledový, mrazivý chlad. Tepelné vložky do bot Thermopad se hodí do každé lyžařské boty a poskytují příjemně teplé nohy i při velmi nízkých venkovních teplotách.
Samozřejmě je můžete využívat pro jakoukoli činnost, kde jste ohroženi nepohodlím, které mohou studené nohy způsobit. Perfektním příkladem je například myslivec na čekané.
Ekologické
Komponenty používané k výrobě tepla jsou přírodní a netoxické. Emise CO2, které jsou v Thermopadu nevyhnutelné, se každý rok přepočítávají a kompenzují projektem na ochranu klimatu ověřeným TÜV, čímž dále napomáhají ekologické neutralitě. Thermopad podporuje projekt Qori Q'oncha - efektivní sporáky v Peru.
 
DOBA TEPLA až 8 hodin od vybalení
TRVANLIVOST až 3 roky, lze použít jednou
JEDNORÁZOVÉ Použitý ohřívač zlikvidujte jako běžný, komunální odpad
SLOŽENÍ Železný prášek, sůl, aktivní uhlí, voda, vermikulit
BALENÍ 1 pár
ROZMĚRY Extra Large, EU 43-46, UK 9-11
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Outdoor
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: