Střela Hornady, .224", 50GR, Z-MAX

Kód: PA-HOR22262
Neohodnoceno
Značka: Hornady
2 700 Kč 2 231 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady Z-MAX

Střela Hornady Zombie Max (Z-MAX) je speciální řada vytvořená pro zabíjení zombíků . Ano, správně – zombie. Tato speciální střela, která se již nevyrábí, byla v podstatě zábavným trikem s překvapivě dobrým výkonem. Hornady Z-MAX ve spojení se skvělým designem obalu vytvořil skvělý konverzační kousek a byl mezi střelci velmi oblíbený – hlavně proto, že nikdo nevěděl, jak dlouho se bude vyrábět. Zde jsou některé funkce a použití těchto zábavných zombie střel (samozřejmě kromě ovládání zombie). Oficiální webová stránka má také zábavné video a skvělé prohlášení, které stojí za přečtení.

Polymerová špička

Stejně jako řady A-MAX a V-MAX od Hornady, řada Z-MAX měla polymerovou špičku. To pomohlo zlepšit balistický koeficient a také zaručilo rychlou expanzi při dopadu na cíl. Když čelíte zombie, přesnost bude důležitá a rozšíření je nutností.

Plášť AMP

Stejná technologie pláště jako u A-MAX , tato funkce bundy neměla téměř žádné rozdíly v tloušťce stěny, což zaručuje podobný výkon při každém výstřelu. Absence kolísání tloušťky také pomohla expanzi při dopadu na cíl.

Různé ráže

Řada zombie střel Hornady byla k dispozici pro pistole, pušky jako .223 a brokovnice ráže 12 – takže jste mohli být připraveni na invazi, bez ohledu na to, jakou jste si vybrali zbraň.

Použití Z-MAX

Přirozeně, tato konkrétní střela byla určena pro ovládání zombie. Narazíte na nějaké zombie? Pravděpodobně ne, ale někteří lidé opravdu věří, že je to možné – a je lepší být v bezpečí, než litovat! Většina lidí si to koupila jednoduše proto, že je to jedinečné, krabice byla velmi cool a střela byla slušné kvality.

Mohlo by dojít k problémům s jeho používáním jako náboji pro domácí obranu, protože prohlášení, i když bylo zjevně myšleno jako hloupé, bylo výslovně sděleno, že jej nelze používat na lidské bytosti, rostliny, zeleninu, minerály atd. Je možné, že by to mohl být velký problém, pokud byste byli zastřelit vetřelce, ale to by byla ta nejmenší starost v době krize.

Celkově, i když nemáte rádi zombíky a nejste fanouškem nábojů Hornady, je těžké něco tak jedinečného nechat ujít. Existuje lepší náboje pro téměř každé možné použití, ale nic jiného se tímto způsobem nikdy neprodávalo – a to z toho jistě dělalo něco výjimečného. Pokud náhodou uvidíte náboje Zombie Max na prodej, důrazně doporučujeme vzít si několik krabic, abyste je měli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: