Střela Nosler, Accubond Long Range, 7mm/ .284", 150GR (9,7g), SP

Kód: PA-NOS58734
Neohodnoceno
Značka: Nosler
3 203 Kč 2 647 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střely Nosler AccuBond Long Range jsou novinkou, kterou společnost Nosler nedávno uvedla na trh. Špičky Nosler AccuBond LR jsou navrženy tak, aby byly vyráběny pomocí unikátních výrobních technik Nosler, a snaží se získat maximální balistický koeficient při podobných hmotnostech a průměrech jako klasičtější špičky.

Špičky Nosler AccuBond Long Range byly navrženy tak, aby pokryly dlouhé spektrum optimálního provozu s rychlostmi mezi 396 m/s a 975 m/s. K dosažení tohoto cíle použil Nosler svou typickou geometrii pláště a patentovaný svařovací systém v AccuBond LR tak, aby se špička rychle roztahovala, dosáhla efektivního přenosu energie a významné destrukce tkáně, přičemž si stále zachovala dostatečnou váhu k dosažení účinného průniku až do životně důležitých orgánů.

Speciální svaření špičky Nosler AccuBond LR umožňuje střelám efektivně působit v širokém spektru rychlostí, čímž de facto eliminuje klasický problém přílišné blízkosti zvěře, který se vyskytuje u jiných střel s vysokým balistickým koeficientem nebo navržených střel pro lov na velké vzdálenosti.

Vysoce výkonná základna střely, dlouhý ogive a polymerová špička dělají z AccuBond LR nejelegantnější střelu se svařovaným jádrem s plochou dráhou, která byla kdy vytvořena. Kromě toho byl ogivál AccuBond Long Range navržen tak, aby dosahoval maximální přesnosti.

Špička z šedého polymeru

Zajišťuje přesnost, správné podávání a eliminuje poškození hrotu zpětným rázem od jiných výstřelů.

Výkon svařovaného jádra

Svařeno pro zajištění maximálního udržení hmotnosti a přenosu energie.

Tangenta ogive

Zlepšuje podávání a poskytuje rovnoměrnější hloubku usazování.

Jednotná expanze

Zaručuje efektivní expanzi hrotu ve velmi širokém spektru rychlostí.

Design základny střely

Vysoce výkonná základna střely pro střelbu na dlouhé vzdálenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: