Střela Nosler, Ballistic Tip Hunting, .30/.308, 150GR (9,7g), Ballistic Tip

Kód: PA-NOS30150
Neohodnoceno
Značka: Nosler
1 458 Kč 1 205 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čím více lovíte, tím více si začínáte uvědomovat, jak nepředvídatelná a nelítostná může být příroda, a proto jsme zkonstruovali střelu Ballistic Tip® Hunting tak, aby byla velmi předvídatelná a extrémně odpouštějící. Ať už toužíte po Whitetails, Blacktails, Mulies nebo Pronghorns, Ballistic Tip® kulky poskytují druh přesnosti, konzistence a nižšího dosahu, které jsou potřebné pro odložení peněz v jakékoli situaci. Kombinace výkonu a všestrannosti, kterou Nosler® zabudoval do těchto střel, vyústila ve více než 25 let úspěšných lovů sportovců po celé zemi – a po celém světě.

NOSLER BALLISTIC TIP®

Zjednodušená polymerová špička, barevně odlišená podle kalibru, odolává deformaci v zásobníku a iniciuje expanzi při nárazu.

PLNĚ ZÚŽENÝ PLÁŠŤ A JÁDRO ZE SPECIÁLNÍ SLITINY OLOVA

Umožňuje kontrolovanou expanzi a optimální udržení hmotnosti na všech praktických úrovních rychlosti. Těžká opláštěná základna zabraňuje deformaci střely během střelby.

HEAVY JACKETED BASE

Slouží jako platforma pro houby velkého průměru.

BALISTICKY NAVRŽENÁ PEVNÁ ZÁKLADNA®

Konfigurace základny střely se kombinuje s aerodynamickou polymerovou špičkou pro výkon na velkou vzdálenost a pro snadnější nakládání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: