Střela Nosler, Partition, .25/ .257", 100GR (6,4g), Nosler Partition

Kód: PA-NOS16317
Neohodnoceno
Značka: Nosler
2 580 Kč 2 132 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Nosler® Partition® je základním kamenem, na kterém byla založena celá společnost v roce 1948 a na které od té doby staví. Je to střela, která přivedla lovce z temného středověku tenkoplášťových střel ve stylu cup and draw a do moderní doby se složitým designem pláště, který využívá dvě olověná jádra, oddělená monolitickou přepážkou. Přední olověné jádro je navrženo tak, aby expandovalo a přenášelo masivní nárazy a energii, zatímco přepážka obsahuje zadní olověné jádro, aby se maximalizovalo udržení hmotnosti. Střela Nosler® Partition® dodává energii drtící kosti, masivní kanál rány a hlubokou penetraci.

Již více než 65 let je Střela Nosler® Partition® srovnávací střelou, se kterou jsou srovnávány všechny ostatní moderní lovecké střely. Takže až příště sáhnete po krabici s náboji, zeptejte se sami sebe: „Je to tak dobré jako Partition?“

NOSLEROVA SPECIÁLNÍ SLITINA OLOVA, DVOUJÁDROVÁ

Poskytuje vynikající houbové charakteristiky prakticky při všech nárazových rychlostech.

PLNĚ ZÚŽENÝ PLÁŠŤ ZE SLITINY MĚDI

Okamžitě se protrhne v tenkém ústí pláště, ale postupné ztluštění podél osy střely řídí expanzi a zkroutí plášť rovnoměrně směrem ven při vysokých a nízkých rychlostech.

NOSLEROVA INTEGRÁLNÍ PŘEPÁŽKA

Podporuje rozšířený hřib a zachovává zadní jádro z olověné slitiny. Uzavřené zadní jádro zachovává více než dvě třetiny původní hmotnosti střely pro hluboký průnik.

STŘELA NOSLER® PARTITION®

Každá střela Partition® v řadě Nosler® poskytuje optimální délku, hmotnost a ohebný design pro maximální výkon za letu a na terminálu.

SPECIÁLNÍ KRIMPOVACÍ ZÁMKY

Přidejte sílu, abyste odolali deformaci pod tlakem těžkých magnumů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: