Broková kozlice ATA Arms SP Sporter 12/76 hlavně 76cm

Kód: SU-8880000179386
Neohodnoceno
Značka: ATA Arms
27 489 Kč 22 718 Kč bez DPH
Vyprodáno
Sportovní / Lovecká broková kozlice s výměnnými choky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Broková kozlice ATA Arms SP – Sporter v ráži 12/76 pro sportovní střelbu.

Jedná se o střední třídu brokovnic, která je již vhodná na sportovní střelbu. Pokud však hledáte špičkovou zbraň pro sportovní střelbu a víte, že vystřílíte tisíce nábojů, doporučujeme pořízení modelu SPORTING.

Sportovní broková kozlice s baskulí s vysokopevnostní oceli. Povrchová úprava je černý Elox. Tato úpravu zajišťuje odolnost proti oděru a snižuje opotřebení.

Vybavená je selektivně volitelnou jednospouští. Jednospoušť je pro střelce uživatelsky mnohem příjemnější než dříve používané dvojspouště. Navíc je díky ní vystřelení druhé rány rychlejší.

Zbraň má manuální pojistku. Po uzavření brokovnice tak nedochází k automatickému zajištění zbraně proti výstřelu. Manuální pojistku ocení především sportovní střelci. Vyhazovače vystřelených nábojnic oceníte především při rychlé střelbě, kdy je potřeba rychle přebíjet.

Brokovnice je v ráži 12 s délkou komory 76mm. Délka hlavní je 76cm a jejím primárním využitím je střelba asfaltových holubů na disciplínu SKEET. K brokovnici je dodáváno 5 kusů výměnných čoků pro všestranné použití této zbraně. Hlavně jsou z vnitřní strany opatřené tvrdochomem. To zajistí brokovnici dlouhou životnost. Hlavně jsou opatřeny ventilačními ,,šínami,,. Horní hlaveň je opatřena sportovní lištou s mířidly. Technicky a prakticky je brokovnice SP SPorter srovnatelná s brokovnicemi BERETTA, ze které vychází a vlastně ji taky přesně kopíruje. Hlavňové svazky jsou originál Beretta

ATA SP je v ČR tormetovaná vyšší tlakovou zkouškou i pro použití magnum nábojů. (Dle ujištění výrobce jsou použitelné i pro magnum náboje s ocelovými broky do průměru 4,5mm ).

.

Pažba je z kvalitního tureckého ořechu, opatřena gumovou botkou pro tlumení zpětného rázu. Pažba sedí širokému spektru střelců a je velmi příjemně zalícitelná. Optimální vyvážení přispívá k rychlému a přirozenému zacílení .S hmotností 2,8kg se řadí mezi nejlehčí brokovnice na trhu.

Svojí konstrukci vychází a poměrně přesně kopíruje oblíbené, praxí ověřené, a spolehlivé brokovnice Beretta. Je to velice hezká a líbivá puška, precizně a bytelně vyrobená tak, aby svému majiteli dlouho a dobře sloužila. Je to všestranně použitelná broková kozlice pro myslivost, lov i pro amatérskou sportovní střelbu.

 • Ráže: 12

 • Délka komory: 76

 • Délka hlavní: 76cm

 • Hlavně: tvrdochrom

 • Baskule: ocelová

 • Jednospoušť

 • Manuální pojistka

 • Zkouška na magnumové náboje

 • Pažba: turecký ořech

 • 5x výměnný choke

 • Hmotnost: 2,8kg

Tyto pušky jsou v ČR už vyzkoušené a osvědčily se velice, velice dobře.

Broková kozlice ATA Arms, model - SP ztělesňuje syntézu více než 60-ti let tradičního puškařského mistrovského řemeslného zpracování a současných nejmodernějších technologií výroby loveckých a sportovních zbraní. Podobnost s brokovými kozlicemi značky Beretta není náhodná, jsou to v podstatě téměř stejné pušky. Jak svojí konstrukcí, provedením, vzhledem tak i kvalitou.

Zde si můžete přečíst článek z myslivosti o brokovnicích ATA Ams.

https://www.myslivost.cz/Casopis-Myslivost/Myslivost/2017/Srpen-2017/Brokova-kozlice-ATA-SP

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulové zbraně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Kufr: Ne
Pažba: Dřevo ořech
Ráže: 12
Vyhazovače: Ano
Výměnné chocke: Ano
Zkouška na ocelové broky: Ano
Mířidla: světlovodná muška
Ráže: 12
Vyhazovače: 1
Výměnné chocke: 1
Zkouška na ocelové broky: 1
Kufr: 0
Hmotnost zbraně: 2.8
Pažba: Dřevo ořech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: