Brokovnice samonabíjecí Ata Arms NEO-CaMO MAX5 12/76 hlaveň 71cm

Kód: SU-8880000184991
Neohodnoceno
Značka: ATA Arms
19 289 Kč 15 941 Kč bez DPH
Vyprodáno
Délka hlavně: 71cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí brokovnice Ata Arms NEO se řadí mezi nejspolehlivější samonabíjecí brokovnice. Předností je jejich nízká váha, dobré vyvážení a vysoká spolehlivost.

Na pohled velmi zajímavě řešená pažba brokovnice najde své uplatnění zejména pro lovecké využití. Díky své spolehlivosti a přesnému zpracování ji však lze využívat i na sportovní amatérskou střelbu. Modelová řada NEO je navržená a vyráběná nejnovějšími technologiemi a poskytuje tak jedinečný zážitek ze střelby. Je generačně a technicky dál než všechno co zde bylo doposud. Kvalita materiálů a špičkové dílenské zpracování této pušky jsou patrné na první pohled.

Hlaveň brokovnice je o délce 71cm s vnitřní tvrdochromovou vrstvou, která zaručuje dlouhou životnost. Nábojové komory jsou o délce 76mm takže lze používat i magnumové náboje. Brokovnice je s výměnným zahrdlením a již v základu je ke zbrani dodáváno 5 choků. Brokovnice naprosto spolehlivě a bez problémů přebíjí i sportovní náboje od gramáže 28g.

Brokovnice je vybavena šínou k upevnění naháňkové optiky, ať již puškohledu nebo ideálnějšímu kolimátoru. Při naháňkách jistě oceníte schopnost rychle vystřelit jednotnou střelu. Dokáže vystřelit čtyři náboje za méně než tři vteřiny.

Pojistka je manuální a je umístěná na lučíku, kde je lehce a intuitivně ovladatelná. Všechny, pro střelbu podstatné součástky zbraně, kromě receiveru, jsou vyrobené z vysoce pevnostní oceli.

Pažba je plastová, vyztuženou uhlíkovými vlákny. Povrch pažby je se speciální kamuflíží CAMO MAX5. Vyvážení zbraně je velmi povedené. Samotný tvar pažby střelci přirozeně padne.

· Ráže: 12/76

· Délka hlavně: 71cm

· Kapacita schránky: 4+1

· Systém: sběr plynů z laufu

· Pojistka: manuální

· Mířidla: světlovodná

· Pažba: plastová

· Botka: pryžová

· Celková váha: 3,1 kg

Obsah balení

· Samonabíjecí brokovnice ATA NEO-Walnut

· 5x výměnný čok

· Klíč

· poutka

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulové zbraně
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Kufr: Ne
Pažba: plast
Ráže: 12
Výměnné chocke: Ano
Zkouška na ocelové broky: Ano
Mířidla: světlovodná
Ráže: 12
Výměnné chocke: 1
Zkouška na ocelové broky: 1
Kufr: 0
Hmotnost zbraně: 3100
Pažba: Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: