Broková kozlice Brno Competition Skeet

Kód: SU-888000072168
Neohodnoceno
53 015 Kč 43 814 Kč bez DPH
Vyprodáno

Nová broková kozlice pro sportovní střelbu Skeet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dvojice soutěžních speciálů BRNO COMPETITION, určená pro střeleckédisciplíny TRAP / DOUBLETRAP / SKEET, je novinkou brněnské firmy, kterápřevzala výrobu zbraní ze Zbrojovky Brno. Již sériová pažba apředpažbí, vyráběné z kvalitního ořechového dřeva, odpovídajízákladním požadavkům těchto soutěžních disciplín. Použití politurypro povrchovou úpravu pažby zvyšuje barvitost dřeva, které tímtozískává krásný medový vzhled. Botka je vybavena kluznou hranou. Obězbraně jsou opatřeny manuální pojistkou. Spoušťový mechanismus mátřípolohový systém a celkový vzhled pak dokresluje zlacená spoušť.Hlavně ráže 12, délky 760 (710) mm jsou opatřeny 70 mm nebo 76 mmkomorou. Samozřejmostí jsou výměnná zahrdlení hlavní a muška sesvětlovodným vláknem. Zbraně lze koupit se sadou nalícovaných náhradníchdílů, jejíž součástí je druhá sada výměnných zahrdlení.

Brokové kozlice Brno 800 Competition jsou vytvořeny jako soutěžníspeciály pro střelecké disciplíny TRAP / DOUBLETRAP / SKEET. Již sériovápažba a předpažbí odpovídá základním požadavkům soutěžníchdisciplín TRAP / SKEET, povrchová úprava je tvořena politurou. Pojistkazbraně je manuální.

Tyto nové modely jsou zcela odlišné od standardního provedení:

• Spoušťový mechanismus těchto modelů je řešen jako třípolohový,zlacená spoušť • Výměnné zahrdlení • Muška se světlovodnýmvláknem, je také připravena montáž středního mířidla ( bronzové mušky) • Botka s kluznou hranou • Povrchová úprava baskule je provedenaplazmovou nitridací, jemný sportovní motiv, ručně zlacený nápis •Pažba a předpažbí v kvalitě „Kern Gutter • Nalícovaná sadanáhradních dílů ( vyhazovače, úderníky, pružiny) • „Řetízkované"vyhazovače, čelní deska a plochy na hlavňové objímce

Parametry:

Ráže  – 12/12

Pažba – ořechová

Funkce spoušťového mechanismu – pevná spoušť

Mířidla – pevná

Celková délka – 1150 mm

Délka hlavně – 710 mm

Výška zbraně – 190 mm

Šířka zbraně – 43 mm

Hmotnost – 3,25 kg

Hlaveň – kovaná

{C}"

Doplňkové parametry

Kategorie: Brokové
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: