Prosíme věnujte následujícím řádkům pozornost. Z důvodu účasti na výstavě NATURA VIVA, je provoz prodejny a e-shopu omezen. Prosíme naše zákazníky, aby v průběhu výstavy zvážili důležitost svých telefonátů nebo e-mailů. Týden před výstavou a týden po výstavě, mohou být vaše objednávky opožděny. Spoustu zboží budeme mít s sebou na výstavě a budeme čekat na doplnění skladů. Ve dnech 24. –29. 5. 2022 probíhá 27. mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě NATURA VIVA. Na výstavišti nás najdete v hale C.   Děkuje za pochopení a těšíme se na viděnou v Lysé nad Labem

Novinky ve výdeji balíků u České pošty

K udržení bezpečnosti zaměstnanců České pošty, ale i vás - zákazníků, č.pošta zavádí inovaci v doručování balík. Viz příme informace:

  • Proto od počátku dubna zavedeme zjednodušený způsob převzetí zásilky pouze na kód, tzn. bez nutnosti podpisu u doručovatele.  Toto řešení nejen urychlí převzetí zásilky, ale především v případě potřeby umožní zcela bezkontaktní předání balíku. Kód lze doručovateli sdělit po telefonu a dohodnout se s ním na ponechání balíku např. u dveří, což uvítají zákazníci v karanténě či jinak ohrožení.
  •  Předpokladem je však předání kontaktních údajů, především telefonního čísla. U B2B balíků se způsob doručení nemění, ale převzetí na kód lze samozřejmě využít.
  •  Současně s touto operativní novinkou, kterou reagujeme na současný stav, spustíme od dubna komunikaci k zákazníkům i prostřednictvím médií.

 

Letak_bezpecne_doruceni_na_kod

                              Leták s informacemi v .pdf

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení