DAA Magnetic Powder Check

Kód: STR-9645
Neohodnoceno
1 723 Kč 1 424 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Upozornění:
Současná konstrukce nového XL750 neumožňuje umístění podavače střel do pozice #4 nástrojové hlavy kvůli odměrce prachovače Dillon, která se při aktivaci vysouvá přímo k ní. To znamená, že podavač střel musí být umístěn bezprostředně za prachovačem na pozici #3. To znemožňuje používat Powder-Check a podavač střel zároveň.
 
Magnetické zařízení pro kontrolu navážky střelného prachu DAA Powder Check (US patent čeká na vyřízení) je skvělým doplňkem jakéhokoli progresivního přebíjecího lisu. Pomáhá zajistit kvalitu a bezpečnost každého přebíjeného náboje.
Zařízení využívá high-tech senzor a magnet na tyči pístu, aby posoudil, zda je výška hladiny střelného prachu v nábojnici správná.
DAA Powder Check také jako první umožňuje nastavení citlivosti – jaká změna hladiny střelného prachu je přijatelná a nespustí alarm. Na nejcitlivější nastavení je akceptovaná odchylka 2 mm, což odpovídá méně než 0,5 grainu. Nástroj je více než dostačující k odfiltrování těch nejdůležitějších chyb jako je dvojitá navážka, nebo nábojnice bez prachu.
DAA Magnetic Powder Check se montuje na pozici ihned za prachovací matrici na standardní nástrojové hlavě se závitem 7/8–14. Na rozdíl od jiných systémů pro kontrolu prachové navážky však produkt DAA nevyžaduje žádné nevratné zásahy do lisu a lze jej instalovat na jakýkoliv přebíjecí lis, který má volnou pozici za prachovačem. Kontrola hladiny prachu se aktivuje zasunutím nábojnice do zařízení.
Sada DAA Magnetic Powder Check obsahuje také náhradní krátký píst, vhodný pro použití s puškovými nábojnicemi. Při přebíjení puškových nábojů jednoduše vyměňte píst za krátký a otočte ocelovou tyč vzhůru nohama, aby do nábojnice vstupovala tou užší stranou. Dodávaná sestava je vhodná pro použití se všemi pistolovými náboji (od 9 mm výš) a pro pušku (od .223 výš).
Díky kompaktní velikosti, úhlednému a modernímu designu, snadné instalaci a nastavitelnosti je DAA Magnetic Powder Check perfektní příslušenství pro Váš přebíjecí lis!
 
Přehled funkcí a výhod:
- Lze použít na instalovat na jakýkoliv přebíjecí lis, který má volnou pozici za prachovačem
- Matrice se standardním závitem 7/8-14
- Poskytuje zvukový i vizuální poplach
- Lze nastavit citlivost, aby se zabránilo falešným poplachům
- Zahrnuje všechny díly pro použití při přebíjení puškových i pistolových ráží
- Aktivuje se nábojnicí, takže když není přítomna nábojnice, nezazní falešný poplach
- Kompaktní design
- Kvalitní materiály – nerezová tyč, tělo z eloxovaného hliníku, elektronické pouzdro z pogumovaného nylonu, zesílený skleněnými vlákny
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg
Skupina produktů: Příslušenství Dillon XL 750/650

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: