LEE 50th Anniversary BREECH LOCK CHALLENGER PRESS KIT

Kód: STR-10135
Neohodnoceno
Značka: Lee Precision
7 149 Kč 5 908 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestava jednooperačního lisu s O rámem, sestavená přímo výrobcem. Vhodná zejména pro přebíjení puškových nábojů. Pistolové náboje můžeme na tomto lisu samozřejmě přebíjet také, avšak je třeba počítat s nižší produktivitou než u víceoperačních a progresivních lisů. Sada obsahuje zápalkovací zařízení. Komplet neobsahuje matrice, je třeba objednat je zvlášť.
K tomu, abyste začali přebíjet již potřebujete pouze matrice a spotřební materiál, tedy zápalky, střelný prach, nábojnice a střely.


Sestava obsahuje:
- Přebíjecí lis Breech Lock Challenger
- Rychlovýměnnou vložku Breech Lock Quick-Change Bushing
- Prachovač Lee Perfect Powder Measure

- Váhu Lee Safety Scale
- Trychtýř na střelný prach Powder Funnel
- Fréza pro zkracování nábojnic na lisu Lee Value Trim

- Fréza a unašeč pro ruční zkracování nábojnic Lee Cutter and Lock Stud
- Fréza na čištění zápalkového lůžka pro velké i malé zápalky Lee Primer Pocket Cleaner
- Odstraňovač otřepů po zkracování nábojnice Lee Chamfer Tool
- Lubrikant na nábojnice Lee Resizing LubePřiložené frézy na zkracování nábojnic jsou pouze univerzální části dvou oblíbených druhů zkracovačů, samostatně se použít nedají. Pokud je chcete používat, je třeba dokoupit k nim ještě doplňky specifické pro ráži, kterou budete přebíjet.


Sada obsahuje nový jednooperační přebíjecí lis Breech Lock Challenger Press a jednu rychlovýměnnou vložku Breech Lock Quick Change Bushing. Získáte kompletní systém pro dávkování střelného prachu se spolehlivým prachovačem Perfect Powder Measure. K tomu Lee Safety Scale, citlivou a přesnou analogovou váhu vhodnou pro přesné vážení střelného prachu. Střelný prach poté do nábojnice nasypte přes přiložený Powder Funnel, antistatický trychtýř na prach.
Nástroje pro přípravu nábojnic zahrnují frézu Lee Value Trim pro zkracování nábojnic na přebíjecím lisu (zkracovací matrici Quick Trim Die pro konkrétní ráži je třeba objednat zvlášť) a sadu frézy s unašečem nábojnic Cutter and Lock Stud pro ruční zkracování nábojnic. Pokud používáte Cutter and Lock Stud, objednejte si správný kalibr délky nábojnice podle ráží, které budete přabíjet. Zahrnutý nástroj pro odstranění otřepů po zkracování nábojnic Chamfer Tool odstraní otřeby zevnitř i vně krčku nábojnice. Sadu pro přípravu nábojnic doplňuje praktický nástroj na čištění malého a velkého zápalkového lůžka. Součástí je také balení prémiového lubrikantu na nábojnice.
Ale to není vše! Získáte zápalkovač pro malé a velké zápalky Safety Prime. Nikdy se nebudete muset dotýkat zápalek při přebíjení a riskovat tak jejich kontaminaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: