Měříč Hornady, pro měření celkové délky náboje - komory, zahnutý

Kód: PA-HORC1550
Neohodnoceno
Značka: Hornady
1 673 Kč 1 383 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

DOSÁHNĚTE PŘESNÉ HLOUBKY USAZENÍ STŘELY

Regulace hloubky usazení a výsledný „skok“ k drážkám je obecně považován za zásadní pro zvýšení přesnosti. Několik tisícin palce mezi střelou a puškou mohou být rozdílem mezi průměrnou přesností a skutečným výkonem. O.A.L. měrka je všeobecně uznávaná jako nejpřesnější, snadno použitelná a spolehlivý způsob měření tohoto kritického rozměru komory.

Použití O.A.L. měrky bude vyžadovat Modifikovanou nábojnici (prodává se samostatně), aby se přesně vešla do komory vaší zbraně a navlékla se na měrku. Tyto speciálně upravené nábojnice jsou opatřeny závity na hlavici a mají o 0,0508 mm/ .002” větší krček pro použití střel, které hodláte nabít. Toto je kritické, protože O.A.L. získané rozměry budou mít přesnost na 0,025 mm/ .001”. Těchto výsledků nelze dosáhnout u konkurenčních výrobků, které používají simulovanou střelu s libovolným tvarem.

ZAKŘIVENÝ Model:

Pro samonabíjecí pušky, pákové pušky nebo pušky tzv. pumpy. Také se hodí pro všechny opakovací pušky a jednoranné zbraně. Vloží se do komory přes vyhazovací okénko. Není kompatibilní s adaptérem „D“ nebo s nábojnicemi s krátkým tělem

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: