Profesionální sada pro montáž a kalibraci puškohledu

Kód: STR-7839
Neohodnoceno
2 123 Kč 1 755 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dnešní technologické pokroky ve vývoji zbraní, střeliva a optiky stále posouvají hranice přesné střelby na velké vzdálenosti. Celý tento pokrok je však snadno narušen nepřesným zarovnáním puškohledu. Zaměřovací kříž puškohledu musí být perfektně zarovnaný k tělu zbraně, aby bylo možné efektivně používat balistickou věž a kompenzovat balistickou křivku a sílu větru. Pokud je zaměřovací kříž (třebas jen mírně) nakloněn, je jeho používání neefektivní a nemíříte přesně.
Profesionální sada pro kalibraci puškohledu je precizním nástrojem pro snadné a velmi přesné zarovnání jakéhokoliv puškohledu. Nástroj je vyroben z eloxovaného hliníku na CNC strojích a používá kalibrovanou sadu šroubů. Povrchová úprava a tvarovaný ochranný obal naznačují vysokou třídu kvality tohoto nástroje.
Systém se skládá ze dvou libel, kdy jedna je referenční, určena pro připevnění na hlaveň zbraně a druhá kalibrační, určena pro připevnění na odpovídající plošku na montáži či těle puškohledu. Kalibraci je nutné provádět na puškařské nebo čistící stolici, která zamezí pohybu zbraně.
Postup kalibrace je velmi jednoduchý:
- Nasuňte referrenční libelu na hlaveň kalibrované zbraně a kalibrační libelu umístěte na montáž, rail nebo jinou rovnou plochu kolmou k tělu zbraně.
- Podle kalibrační libely srovnejte zbraň do roviny a nastavte podle ní referenční libelu. Referenční libela nyní kontroluje, zda nedošlo během kalibrace k pohybu zbraně.
- Sejměte kalibrační libelu a vložte puškohled do kroužků montáže.
- Zvolte si na puškohledu plošku, kterou chcete mít kolmo k tělu zbraně (např. balistickou věž), a umístěte zde kalibrační libelu.
- Zarovnejte puškohled podle kalibrační libely k tělu zbraně a zajistěte jej. Sejměte libely.
- Váš puškohled je nyní zarovnaný.

Tip:
Pokud máte na balistické věži oblou čepičku a nelze na ní libelu bezpečně umístit, čepičku sejměte a umístěte libelu na její místo. Tato plocha je vždy rovná.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: