Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme Přijaté reklamace se z důvodů Vánočních svátků a dovolených v servisech mohou adekvátně prodloužit. Zvažte prosím odeslání případně reklamace až po Novém roce. Děkujeme za pochopení

Samostatný lis Dillon XL750

Kód: STR-75076/9993
Neohodnoceno
24 686 Kč 20 402 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Jako jeden z mála Evropských distributorů firmy Dillon Precision zprostředkováváme PLNOU DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU na lisy Dillon SDB, RL 550B, XL 650, XL 750 a SL 900 zakoupené u nás.
 
Na základě jednoho z nejoblíbenějších a nejvýkonějších progresivních přebíjecích lisů - Dillon XL650 - byl inženýry firmy Dillon vytvořen jeho nástupce s označením XL750. 
Mezi nejdůležitější a nejzřetelnější změny patří hladší chod indexování shellplate, výměna revolverového zásobníku zápalek za lineární a modernizace elektrického podavače nábojnic.
 
V tomto balíku naleznete samostatný lis Dillon XL750, konverzní sadu a matrice je potřeba zakoupit samostatně. Pokud si nejste jistí při výběru vhodné konverzní sady a matric, neváhejte nám napsat či zavolat! 
Tip: Lis XL750 je kompatibilní s konverzními sadami a elektrickým podavačem nábojnic, který byl dodáván k lisům XL650.
 
K tomu, abyste začali přebíjet, potřebujete kromě lisu také konverzní sadu, sadu matric a spotřební materiál - zápalky, střelný prach, nábojnice a střely.
Vřele doporučujeme k lisu zakoupit matrice LEE Precision.
U tohoto lisu oceníte vysokou kvalitu výrobků firmy Dillon.
 
 
 
 
 
Sestava obsahuje:
- Lis Dillon XL 750
 
Fotografie produktu je pouze ilustrační a nezobrazuje přesnou konfiguraci produktu tak, jak bude dodána.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: