Střela Hornady, A - MAX Match, 50 Cal./ .510, 750GR, A - MAX

Kód: PA-HOR5165
Neohodnoceno
Značka: Hornady
2 340 Kč 1 934 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady A-MAX

Konstrukce střely Hornady A-MAX vznikla z neúnavného uplatňování všeho, co víme o balistice a letových vlastnostech. Závodní střelci totiž vyžadují dokonalost od svých nábojů pokaždé, když vstoupí na střelnici. Aerodynamický ogivální profil, ostrá špička a nepřekonatelná soustřednost designu A-MAX mu dávají extrémně vysoký balistický koeficient pro téměř dokonalost v letu. Střela A-MAX je konečným výsledkem více než půlstoletí studia výkonnosti střely. Každý aspekt přesnosti byl vložen do střely A-MAX. Od jeho polymerové špičky až po úhel základny je střela A-MAX navržena pro extrémní přesnost.

Špička s ultra nízkým aerodynamickým odporem

Nízký odpor vzduchu a jednotný bod zvyšuje balistický koeficient a přesně vyrovnává střed tlaku vzhledem k těžišti, aby bylo dosaženo optimální stability za letu.

Secant Ogive Profile

Geometrický profil vytváří nízký odpor vzduchu a plošší trajektorie. Design secant ogive také poskytuje optimální nosnou plochu pro stabilitu za letu a nejlepší možný balistický koeficient.

Lisované olověné jádro

Proces lisování poskytuje vynikající rovnoměrnost a rovnováhu pro konzistentní výkon a přesnost.

AMP Jacket

Plášť má prakticky nulovou toleranci pro soustřednost a téměř nulové odchylky tloušťky stěny.

Boattail

Úhel a délka základny jsou jedinečné pro každý kalibr a hmotnost střel Match a A-MAX, aby se maximalizoval balistický koeficient a přesnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/20

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: