Střela Hornady, ELD - Match, 6,5mm/ .264", 147GR, ELD Match

Kód: PA-HOR26333
Neohodnoceno
Značka: Hornady
1 600 Kč 1 322 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady ELD Match

Mezi charakteristické znaky střely ELD Match se řadí vynikající přesnost a špičkový balistický design. Inovativní špička Heat Shield® odolává aerodynamickému zahřívání, které může běžné polymerové špičky deformovat. V kombinaci s dalšími vlastnostmi se jedná o špičkovou střelu s vynikající přesností a extrémní konzistencí napříč všemi střelami a šaržemi.

NEJLEPŠÍ BALISTICKÝ KOEFICIENT VE SVÉ KATEGORII

Konvenční polymerové špičky se mohou za letu roztavit a deformovat, což snižuje balistické koeficienty a také přesnost. Špička Heat Shield® je imunní vůči účinkům aerodynamického zahřívání a zachovává si svůj tvar, takže nabízí perfektní meplat (špičku), který je vždy stejný.

STŘELA TVAROVANÁ PRO PŘESNOST

Spolu se špičkou Heat Shield se aerodynamický tvar secant ogive s optimálním designem zúžené zádě a vysoce koncentrickým AMP® pláštěm snoubí v pozoruhodnou přesnost a balistický koeficient nejlepší ve své třídě.

DATA OVĚŘENÁ DOPPLEROVÝM RADAREM

BK střely ELD Match se měří Dopplerovým radarem a koriguje se na standardní atmosférické podmínky..

JÁDRO Z KOVANÉHO OLOVA PRO ROVNOMĚRNOST

Závodní střely ELD Match se vyznačují přesným zhutněným olověným jádrem, které poskytuje konzistentní rovnoměrnost a přispívá k aerodynamice střely a přesnosti i na delší vzdálenosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: