Střela Hornady, ELD-X, .25"/.257", 110GR, ELD-X

Kód: PA-HOR25418
Neohodnoceno
Značka: Hornady
1 528 Kč 1 263 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady Extremely Low Drag — eXpanding

ELD-X (Extremely Low Drag — eXpanding) poskytuje závodní přesnost v expanzní střele, která je účinná na všechny reálné lovecké vzdálenosti. Špička Heat Shield nejen přispívá k vysokým balistickým koeficientům a přesnosti, ale také poskytuje konzistentní, řízenou expanzi pro extrémní ranivost, ať už střílíte na blízko či na dálku.

NEJLEPŠÍ BALISTICKÝ KOEFICIENT VE SVÉ KATEGORII

Špička Heat Shield, ověřená Dopplerovým radarem, je imunní vůči účinkům aerodynamického zahřívání a udržuje si svůj tvar po celé trajektorii.

LOVECKÁ STŘELA ZÁVODNÍ PŘESNOSTI

Zjednodušený konec typu secant ogive s optimálním designem se zúženou zádí, vysoce koncentrickým AMP pláštěm a špičkou Heat Shield společně poskytují výrazně lepší aerodynamickou účinnost.

ZNIČUJÍCÍ V KONVENČNÍM DOSTŘELU

Spolu se silným dříkem pláště funguje kroužek InterLock tak, aby udržoval plášť a jádro střely pohromadě při nárazech s vysokou rychlostí až na 365 m, což zajišťuje zachování 50–60% hmotnosti.

NEJLEPŠÍ DOSTUPNÁ HLOUBKA TERMINÁLNÍ PENETRACE NA DELŠÍ VZDÁLENOSTI

Při zásahu v nízké rychlosti na vzdálenost větší než 365 m se špička Heat Shield® zasune zpětně do střely, po čemž následuje toto slovo odstranit expanze, při které dochází k zachování 85–90% hmotnosti. Střela nabízí konvenční expanzi s velkým zdeformováním, čímž poskytuje hluboké penetrace a vysokou ranivost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: