Střela Hornady, Interlock, 375 Cal./ .375", 270GR, SP-RP

Kód: PA-HOR3711
Neohodnoceno
Značka: Hornady
1 242 Kč 1 026 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady InterLock

InterLock představuje klasickou volbu v případě lovu střední až velké zvěře a díky svému tvrdému zásahu a hluboké penetraci představuje standard, podle kterého se měří všechny lovecké střely. Střely InterLock obsahují olověné špičky na řízenou expanzi a propojení jádra a pláště kroužkem InterLock, což vede velké ranivosti. Většina je vybavena naším secant ogive designem, díky kterému se pyšní vynikající balistickou účinností.

VNITŘNÍ DRÁŽKY

Vnitřní drážky strategicky řídí horní část měděného pláště a iniciují konzistentní, kontrolovanou expanzi i na velkou vzdálenost.

JEDNODÍLNÉ JÁDRO

Jednodílné jádro se na rozdíl od dvoudílných dělených jader neoddělí. Výsledkem je, že střely InterLock si zachovávají více své hmotnosti, energie a hybnosti, poskytují hlubokou penetraci a velké, konzistentní střelné kanály pro čistá usmrcení.

KROUŽEK INTERLOCK

Vyvýšený kroužek InterLock je zapuštěn do jádra střely, což zajišťuje, že jádro a plášť zůstanou během expanze pohromadě, čímž si zachovají svou hmotnost a energii.

DRÁŽKA

Drážka v plášti střely u většiny střel InterLock poskytuje přesné a konzistentní zalisování a spolupracuje s kroužkem InterLock na udržení pláště a jádra pohromadě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/50

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: