Střela Hornady, Super Shok Tipped, 25 Cal./ .257, 117GR, SST

Kód: PA-HOR25522
Neohodnoceno
Značka: Hornady
1 389 Kč 1 148 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady SST

Střely Hornady SST, jejichž označení je zkratkou pro „Super Shock Tip“, jsou navrženy tak, aby při zásahu vyvolaly obrovský šok a rychle a spolehlivě expandovaly, zejména při vyšších rychlostech střely. Tento typ střel má velmi nízkou elevaci balistické křivky a je smrtelně přesný. Je ideální na lov středozápadních jelenů, ale také většinu severoamerické zvěře od antilop až po losy, a africké zvěře podobné velikosti. SST vytváří obrovské střelné kanály.

POLYMEROVÁ ŠPIČKA

Tvrdá, elegantní polymerová špička zvyšuje aerodynamickou účinnost a při zásahu zajíždí do olověného jádra jako klín, čímž iniciuje rychlou, ale řízenou expanzi.

KROUŽEK INTERLOCK

Zajišťuje, že jádro a plášť zůstanou během expanze pohromadě, čímž si SST zachovává hmotnost a energii potřebnou pro dramatické střelné kanály.

DRÁŽKA

Drážka spolupracuje s kroužkem InterLock®, který udržuje jádro a plášť pohromadě a zároveň poskytuje konzistentní a přesnou pozici obruby během přebíjení.

PROFIL SECANT OGIVE

Tento profil vede k plošší trajektorii s nízkým odporem. Optimální nosná plocha poskytuje stabilitu za letu a nejlepší balistické koeficienty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: