Střela Hornady, XTP - MAG, 38 Cal./ .357", 158GR, FP - XTP

Kód: PA-HOR35780
Neohodnoceno
Značka: Hornady
970 Kč 802 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Střela Hornady XTP

Střely XTP navržené pro lov a sebeobranu ukázaly, že dosahují přesnosti, na kterou se závodní střelci spoléhají. Střely XTP , které jsou speciálně navrženy pro expanzi v širokém rozsahu rychlostí, si vybudovaly světovou reputaci díky silnému dopadu a hluboké penetraci. Jejich spolehlivost z nich dělá nejoblíbenější střelu do ručních zbraní mezi jak lovci, tak střelci na terč.

ŘÍZENÁ EXPANZE

Přesné ozubení rozděluje XTP na symetrické části, které iniciují expanzi i při nízkých rychlostech. Změna tloušťky zlaceného kovového pláště pomáhá kontrolovat expanzi a poskytuje výhodu oproti pokoveným střelám, které mají rovnoměrně tlustý plášť po celé střele.

ŽÁDNÉ ODKRYTÉ OLOVO

Plášť chrání špičku střely, aby dutina při nárazu správně fungovala, zatímco rovnoměrná hustota jádra zajišťuje vyváženou expanzi a stabilitu za letu.

DRÁŽKY PRO REVOLVERY

U nábojnic do revolverů pomáhají drážky dosáhnout přesné a konzistentní zalisování. Všechny drážky se aplikují před konečným procesem formování, aby se vyloučilo jakékoli pokřivení hotové střely.

ZNIČUJÍCÍ STŘELNÉ KANÁLY

Design XTP odolává fragmentaci a dokáže tak proniknout hlouběji a tvrději zasáhnout a vytvořit zničující střelné kanály s expanzí až 1,5násobku původního průměru střely.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne
Balení: BAL/100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: