Zásobník a dávkovač prachu L-N-L Hornady

Kód: PA-HOR050069
Neohodnoceno
Značka: Hornady
3 590 Kč 2 967 Kč bez DPH
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hornady Lock-N-Load DÁVKOVAČ PRACHU

Průkopnický design dávkovače prachu rychlé výměny byl kopírován ostatními, ale nikdy nebyl replikován. Měřič prachu nabízí nejflexibilnější fungování a nejširší rozsah použití a dokáže dávkovat 0,5 až 265 grainů prachu, když je spárován s příslušnou vložkou a rotorem. Měřící vložky lze vyměnit stisknutím tlačítka, což umožňuje uživatelům nabíjet vše od malých pistolových patron po velké magnumy, aniž by bylo nutné kupovat více měřičů prachu. Zahrnuje puškový rotor a měřící vložku. Pistolový rotor a vložky se prodávají samostatně.

FUNKCE:

NEJVĚTŠÍ ROZSAH
Jednoduchou výměnou rotoru a vložek můžete použít jeden měřič k nabíjení prachů a nábojů od 0,5 grainů po 265 grainů.

FUNKCE TLAČÍTKA PRO SNADNOU VÝMĚNU
Chcete-li vyměnit měřící vložky, jednoduše stiskněte uvolňovací tlačítko a použijete jinou měřící vložku. Ověřte novou hodnotu a ihned opět přebíjíte. Vložky lze vyměnit za několik sekund. Přejděte z nabíjení 30-06 na 45 Auto okamžitě. Přednastavené vložky uchovávejte se sadami matric.

TOLERANCE PŘESNOSTI
S tolerancí .002“/ 0,0508 mm mezi zásobníkem a rotorem je pro standardní měření tou nejmenší v oboru. Tato precizní tolerance eliminuje zapadávání prachu mezi rámem a bubnem a zajišťuje plynulou funkci u všech typů prachů, a to u extrudovaných nebo kulatých.

NĚKOLIK ZPŮSOBŮ MONTÁŽS
Připojte se ke svému stolu pomocí standardního montážního držáku a pojistného kroužku nebo pomocí našich vložek namontujte dávkovač prachu na stojan (na stránce 93).

NASTAVITELNÉ NAPĚTÍ
O-kroužek na nastavení měřící vložky vám umožní vyvinout mírné napětí na měřící jednotku, abyste mohli dělat malé, pravidelné úpravy. Jakmile nastavíte svůj náboj, zajistěte nastavení dotažením pojistného kroužku.

MALÉ A VELKÉ PODÁVACÍ TRUBKY
Tyto trubky urychlují tok prachu. Dvě podávací trubku jsou zahrnuty pro kalibry 0,204 až 45. Použijte největší podávací trubku, která se hodí do ústí nábojnice. Volitelná trubka pro kalibr 17 se prodává samostatně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přebíjení střeliva, pro puškaře
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Zbrojní průkaz: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: